Чим водонепроникний годинник для плавання Garmin краще?

Garmin залишається лідером в сфері виробництва не тільки навігаційних пристроїв, але і сучасних гаджетів для спортивних заходів. Так, найпопулярнішим з них є розумні годинник. В тому числі, для плавання.

Сьогодні розповімо ніж водонепроникний годинник для плавання від Garmin краще аналогічних пристроїв конкурентних фірм, а також на що варто засновувати свій вибір, якщо в найближчому майбутньому ви плануєте купити гаджет і собі.

Особливості годинників

Перш за все варто відзначити, що практично всі годинники Garmin підходять для плавання на різній глибині. Як правило, середня модель здатна витримати тиск до 50 метрів. А цього вже цілком достатньо для басейну, наприклад.

У годин від Garmin є чимало особливостей.

  • Досить великий час автономної роботи з включеним GPS. В середньому ця цифра варіюється в межах 14-24 годин. Все залежить від моделі, звичайно.
  • Пульсометр присутній, однак в більшості моделей в режимі плавання не працює. Однак тут же справедливо зауважити, що завжди є можливість підключити виносної датчик ЧСС і отримати повні дані для аналізу.
  • Годинники виконують багато корисних функцій. Наприклад, визначають стиль плавання, темп, кількість гребків, відстань і інші ключові показники. Все це вкрай корисно, якщо ви займаєтеся професійно. Або плануєте робити це.

Нарешті, у Garmin є багато моделей універсального дизайну, які підійдуть і для спортивних заходів, і будуть доречно виглядати в парі зі строгим офісним костюмом.

Вибираємо той самий годинник

Перше, про що ви повинні думати при виборі годинника - тип водойми. Для басейну і для відкритого озера, наприклад, це будуть абсолютно різні гаджети. У другому випадку краще робити ставку на гаджет з вбудованим GPS-датчиком, який буде визначати ваше актуальне місце розташування і вже на його основі складати і карту пересування, і інші актуальні дані для аналізу.

Глибина занурення теж має значення, але якщо ви не плануєте займатися дайвінгом, то відмітки в 50 метрів буде більш, ніж достатньо.

Вибирайте Garmin і займайтеся в задоволення.

 21.03.2020
 (8 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок