Апаратні рішення комфортного дозвілля

Про магазин

Магазин почав свою діяльність в 2007 році. І ось вже більше 15 років ми пропонуємо якісну продукцію на території всієї України. Апарат є офіційним представником торгових марок: Garmin, Lowrance, Fusion, Kenwood, Baofeng, Phiradar, Lucky, Humminbird, Falcon, СТЕК.
 
Ми маємо всі необхідні складові для повноцінного і якісного обслуговування. Володіючи широкими знаннями і багатим досвідом, висококваліфіковані фахівці готові запропонувати консультативну допомогу у виборі того чи іншого цікавить Вас товару / послуги / сервісу. Наші менеджери завжди допоможуть вибрати Вам саме ті товари, які відповідають Вашим вимогам.
 
Наш динамічно розвивається магазин, володіє найбільшим асортиментом товарів навігації, полювання, риболовлі, авто електроніки, туристичного спорядження і додаткових аксесуарів.

Відгуки Facebook

Відгуки Google

Чому обирають Нас !?

►сертіфіцірованная техніка з усією супутньою гарантійної документацією
 
► зручні покупки через сайт, всього кілька хвилин і замовлення оформлене
 
► можливість покупки в готівковому розрахунку, безготівковому, а також в кредит з лояльними умовами.
 
► крім всіх переваг, які Ви отримуєте в нашому магазині, ми ставимо собі за мету створення максимально комфортного сервісу для клієнтів та відвідувачів сайту, тому завжди прислухаємося до відгуків і побажань покупців. Ми докладаємо всіх зусиль, що б стати для Вас надійним і вірним партнером, який допомагає здійснювати вигідні покупки і приносити тільки позитивні емоції.

Наші дипломи

Наш магазин

Як нас знайти

З повагою, компанія «Апарат»

 

Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок