Де краще купити автонавігатор в Україні?

Купівля автонавігатора - завдання досить серйозна і відповідальна. Якщо ви не сильно розбираєтеся в питанні, то краще віддавати перевагу перевірені майданчика для покупки.

Сьогодні розповімо, чому придбати автонавігатор в Україні краще відомого бренду. І якщо не в фірмовому магазині, то хоча б у офіційного представника компанії на території країни.

Оцінюємо ризики

Отже, якщо ви до цього ніколи не стикалися з автонавігатори, а почати з чогось хочеться, то найкращим варіантом буде довіритися вже відомому виробнику, в якості продукції якого не доводиться сумніватися. Одним з таких є Garmin.

Купуючи офіційну продукцію перевіреної бренду, ви нічим не ризикуєте. Так ви гарантовано отримаєте пристрій, в якому впевнені на всі 100%. В іншому ж випадку великий ризик нарватися якщо не на підробку, то на пристрій з низькоякісної технічною начинкою.

Офіційний магазин або дистриб'ютор?

Говорячи про майданчиках для покупки, варто розглянути кілька варіантів. Перш за все, офіційний магазин. Складність полягає лише в доставці. Вона не завжди дешева. Крім того, замовляючи товар з-за кордону, велика ймовірність що його затримають на митниці. А якщо ви перевищите ліміт суми покупки, то доведеться оплачувати додаткові мита і ще очікувати.

Купівля в магазині офіційного представника - завдання більш приземлена і проста. Наприклад, таким є інтернет-магазин Aparat. Товар коштує трохи дорожче, однак він може бути у вас вже через кілька днів після покупки. А то і в день покупки. У цього способу є свої переваги.

  • Великий вибір оригінальної продукції від кращих виробників автонавігаторів.
  • Реєстрація об'єктів щодо роботи з пристроєм, його покупки, доставки і т.д.
  • Можливість отримати безкоштовне гарантійне обслуговування та післягарантійний ремонт, якщо з яких-небудь причин навігатор перестане функціонувати.

Вибирайте тільки перевірені пристрої і купуйте їх виключно в офіційних магазинах або на майданчиках дистриб'юторів. А двері Aparat завжди відкриті для вас.

 19.03.2020
 (10 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок