Оновлення програмного забезпечення

Зв'язатися з нами

Програмне забезпечення будь-яких пристроїв з часом застаріває, і це стосується навіть GPS-навігаторів. Оновлення ПО - досить складне завдання, для виконання якої слід звертатися тільки до кваліфікованих фахівців. Адже на різних навігаторах встановлені різні операційні системи зі своїми особливостями. Більш того, сертифіковане програмне забезпечення практично неможливо знайти на просторах інтернету.

Саме тому самостійна спроба оновлення ПЗ може привести до різних неприємних наслідків:

  • Проблем із виробом.
  • Втрати гарантії.
  • Трати зайвих грошових коштів.

Окремо слід сказати про одну типовою помилку, яку вкрай часто роблять багато користувачів і майстри. Вони проводять оновлення програмного забезпечення при неповній зарядці батареї. Таким чином, в процесі оновлення навігатор розряджається, що призводить до проблем в подальшій роботі пристрою.

Якщо Ви хочете, щоб оновити програмне забезпечення Вашого навігатора було виконано швидко, якісно і без будь-яких проблем, то звертайтеся в наш сервісний центр «Апарат». Наша компанія займається навігаторами з 2011 року і за цей час нам вдалося заробити відмінну репутацію. У нас працюють тільки досвідчені і кваліфіковані фахівці з відповідними знаннями та навичками.

У нашій компанії проводиться оновлення програмного забезпечення практично будь-яких GPS-навігаторів. Ми використовуємо виключно сертифіковане ПО безпосередньо від виробника. Тому Ви можете не переживати за свій навігатор, ваш пристрій потрапить в надійні руки. При цьому у нас прийнятна цінова політика і оновлення програмного забезпечення в нашому центрі є будь-якій людині, незалежно від його фінансових можливостей.

Прийом на сервіс і ремонт

За адресою: м.Київ, ул.Льва Толстого, 51/102 (кут з вул.Жилянська) навпроти КИЇВЕНЕРГО

Якщо ви з іншого міста, відправка товару на діагностику і ремонт через " НОВА ПОШТА ": м.Київ, склад номер 288, одержувач: Янович Дмитро Олександрович, телефон одержувача 063-816-50-48.

Обов'язково:

  • покласти супровідну записку з проблемою по сервісу;
  • написати ваші контактні дані для повернення товару у ваше місто.
  • по можливості покласти в комплект все необхідно без чого ваш товар не буде працювати (уточнити менеджера)

Наші контакти

Зателефонувати нам по телефону

095-695-69-05

Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок