Жіночі спортивні водонепроникні годинники

Функціонал спортивних годин для плавання не має відмінностей за статевою ознакою. При цьому, як виробники, так і покупці (різної статі) відводять не останнє місце зовнішнім виглядом пристроїв. Жіночі спортивні водонепроникні годинники - це інвестиція не тільки в функціонал, але і в якийсь імідж, стиль. Як знайти ідеальні спортивні смарт годинники для дівчини?

Жіночі або унісекс?

Саме по собі поняття «жіночий годинник» може відрізнятися в свідомості кожної дівчини. Деякі хочуть, щоб пристрій був більш компактним, в той час, як інші придивляються виключно на гаджети з великим дисплеєм. Одні вважають, що електронний аксесуар повинен бути яскравим, а інші не визнають ніяких годин крім чорних, наприклад.

Garmin в різний час випускав багато моделей, які були представлені на ринку як жіночі. Все почалося з Forerunner 110 Women. Гаджет був розроблений спеціально для дівчат, які починають заняття спортом на аматорському рівні. Простий інтерфейс, виключно потрібний для тренінгу функціонал і цікавий зовнішній вигляд. Сьогодні, Garmin відійшов від «жіночих моделей». При цьому, компанія робить все, щоб клієнти могли максимально персоналізувати свій гаджет. Найбільш простий спосіб - це вибір відповідної колірної гами ремінця і дисплея. Наприклад, Fenix ​​5s Plus Sapphire - спортивно-туристичні годинники, які випускаються в модифікації з золотисто-білим екраном і ремінцем кольору рожеве золото. Хоча виробник не називає їх «жіночими», зрозуміти для кого саме представлена ​​така версія можна і без додаткових слів.

У спорті і в житті

Всі моделі спортивних годин для плавання від Garmin переймають частину функцій фітнес браслетів. Кожній дівчині (а особливо займається спортом) стане цікаво дізнатися кількість витрачених калорій, переглянути інформацію про щодня пройденої дистанції, а також отримати експрес-аналіз стану серцево-судинної системи.

Лише кілька разів клацнувши спортивні годинник для плавання перетворюються в зручний GPS навігатор. Завдяки інтуїтивно-зрозумілому інтерфейсу і підказкам, можна швидко зорієнтуватися в будь-якій місцевості.

Використовувати спортивний годинник можна не тільки під час тренувань, але і на прогулянці, роботі. З функцією QuickFit можна самостійно замінити ремінець пристрою декількома рухами.

 02.05.2019
 (26 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок