Заявка в фаворити: спортивно-туристичні годинники для бігу Garmin Fenix 5x

Годинники про які піде мова - мультифункціональний пристрій, що стало явним претендентом на лідера в своєму сегменті. Вдосконалений приймач легендарних Fenix ​​5, який склав конкуренцію найпопулярнішим смарт годинах, як пристрій для повсякденного носіння, і навіть встиг "взяти верх" завдяки розширеним функціям спеціально для спортсменів.

Комплектація і перше враження

У компактній картонній коробці виробник помістив спортивний годинник для бігу, USB кабель для зарядки акумулятора і інструкцію користувача. Дизайн пристрою, незважаючи на те, що вони "унісекс", досить брутальний, але в той же час лаконічний. При першому огляді і примірці годинник радують приємними матеріалами. Можна сказати, що пристрій виглядає дорого.

Діаметр корпусу - 5 см, до того ж, за рахунок кнопок управління, якими здійснюється управління годинами, вони виглядають досить великими. У той же час, за рахунок збільшення розмірів дисплея, користувач може відстежувати показники декількох сенсорів і індикаторів при заняттях спортом. Завдяки функції QuickFit (швидка заміна ремінця) годинник можна вдягнути не тільки на тренування, але і в офіс під одяг ділового стилю. Незважаючи на значну вагу - 87 грам, рука досить швидко звикає до гаджету.

Зручність використання

Трансфлектівний кольоровий дисплей наводиться в дію кнопками. Garmin принципово відходить від сенсорного управління, таким чином займаючи особливу нішу на ринку. Практика використання спортивних годин серії Fenix ​​5x показує, що відстежувати основні показники, за допомогою механічного управління, дійсно зручніше.

Невисокий контраст зображення, компенсується відмінним "антивідблиском". Гармін можна використовувати навіть при самому яскравому сонці, не напружуючи зір. У мережі можна зустріти багато порівняльних оглядів, на яких видно як Fenix ​​5x легко "обходить" більш розкручених, в нашій країні, конкурентів.

Оснащення

Головна мета, яка стояла перед Garmin, під час розробки лінійки Fenix ​​5x: зробити пристрій максимально пристосованим до повсякденного використання, залишивши при цьому найбільш широкий спортивний функціонал на ринку смарт годин. Фірмове ПО в парі з сучасною апаратною частиною дійсно роблять пристрій лідером свого сегменту.

 22.04.2019
 (30 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок