Навіщо потрібен туристичний навігатор?

Портативні пристрої для прийому GPS - далеко не самий популярний гаджет серед населення. Думка купити GPS навігатор туристичний приходить в голову далеко не всім. І дійсно, людям які не виходять за "межі цивілізації" немає сенсу витрачати гроші на подібний пристрій. В межах міста, навігатор цілком замінюємо звичайним смартфоном. Але для тих, хто любить подорожі, походи, експедиції, вилазки в гори і інші види активного проведення часу просто необхідно придбати туристичний навігатор. Розповідаємо чому.

Невеликі параметри - великі можливості

Практично всі кишенькові навігатори працюють за умови виявлення сигналу GPS з супутника. Їм не потрібен інтернет, а значить і стільникове покриття. Наприклад, на компактному трансфлектівний дисплеї Garmin eTrex Touch 25 можна побачити найдрібніші деталі маршруту, відстежити рух грозового фронту і дізнатися температуру повітря (за допомогою функції Garmin Tempe), а також відстежувати власне місце розташування вручну, завдяки вбудованому компасу.

Специфічний зовнішній вигляд туристичних навігаторів - не що інше, як технічна необхідність. Більшість пристрій мають ударостійкий корпус і вологозахист рівня IPX6. Навігатори від компанії Garmin отримали вищу ступінь водостійкості - IPX7.

Коли без допомоги не обійтися

Туристичні GPS навігатори мають вбудований пульсометр і крокомір. Поки ви стежите за маршрутом, пристрій стежить за вашою активністю та ключовими параметрами здоров'я.

Ось тільки кілька прикладів, коли портативний навігатор - незамінний пристрій:

  • Подорож в невідомій місцевості. Навіть якщо ви знаєте місцеву мову, або здатні орієнтуватися за допомогою спеціальних покажчиків - не факт, що в кінцевому підсумку зможете дістатися до запланованої точки. GPS навігатор підбере оптимальний маршрут самостійно, єдине що від вас вимагається - знати куди ви хочете потрапити;
  • Похід у гори. Барометричний альтиметр (пристрій для визначення висоти на рівнем моря), компас і сучасна навігація, яка передає сигнал прямо з супутника; всі ці незамінні пристосування - в одному пристрої;
  • Риболовля чи полювання. Навігатор стане в нагоді коли потрібно дізнатися точну силу і напрям вітру, температуру повітря, висоту тієї чи іншої точки на карті.
 15.04.2019
 (42 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок