Навіщо потрібен фітнес браслет в повсякденному житті

Приставка "фітнес", здавалося б заздалегідь визначає призначення компактного аксесуара на зап'ясті. Але навіщо тоді використовувати гаджет в повсякденному носінні? Які функції пристрою будуть корисні 24/7, а які стануть в нагоді виключно при заняттях спортом. Розберемо стандартний фітнес браслет "на запчастини".

Скромний функціонал - широкі можливості

Будь фітнес трекер, незалежно від цінової категорії, має набір стандартних функцій: вбудований пульсометр, крокомір, відображення часу, дати і дня тижня. Деякі моделі обладнані і більш "екзотичними" можливостями, такими як: калькулятор калорій, навігатор, додаткові індикатори здоров'я.

Ось тільки кілька прикладів, яким чином основні функції фітнес браслета стануть у пригоді в повсякденному житті:

  • Пульсометр. Серед відгуків користувачів гаджетів "зі стажем" відзначається низька затребуваність даної функції. Мовляв, через деякий час вона набридне і буде використовуватися вкрай рідко. Насправді, вимірювання пульсу корисно як до, під час, і після занять спортом, так і в повсякденному житті. Наприклад, ви недавно сіли на дієту, яка виключає вживання продуктів з високим ступенем холестерину або ж просто припинили курити. Пульсометр - кращий спосіб побачити зміни власного організму при подібних кардинальних змінах способу життя;
  • Крокомір. Його основне призначення - фіксація фактичної активності користувача. За замовчуванням можна переглянути кількість пройденої дистанції за день, тиждень, місяць; вести статистику і аналізувати зміни набагато простіше. Користь від шагомера в повсякденному житті - очевидна. За допомогою фітнес трекера можна відміряти пройдену дистанцію, а також зіставляти різні маршрути з однієї точки в іншу.

Щодо додаткових функцій, таких як вбудований GPS навігатор, виробники пристроїв доцільно розширюють можливості представляються на ринку гаджетів, для того щоб зробити їх більш універсальними. Тому, якщо розглядаєте пристрій як альтернативу смарт годинах слід звертати увагу на додаткові вміння браслетів.

 22.04.2019
 (26 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок