Виконаємо будь-який ремонт навігаторів: Київ (лівий берег)

trЯкщо у вас виникла проблема з навігатором, сервісний центр Aparat готовий розв'язати цю проблему негайно. Професійні майстри, зручне місце розташування на Лівому березі, оперативна робота: звертайтеся і відновите працездатність свого пристрою.

Виконуємо будь-який ремонт навігаторів: Київ (лівий берег) - місце, де ви можете попередньо проконсультуватися, пройти комп'ютерну діагностику і залишити гаджет на лагодження.

Типові поломки навігаторів

Є деякі проблеми, з якими до нас звертаються найчастіше. Це зависання навігатора, відсутність стабільного прийому GPS-сигналу, непрацюючий тачскрін, механічні пошкодження.

Причин несправностей може бути величезна кількість. Найчастіше вони пов'язані з:

  • Тривалим впливом УФ-променів;
  • Неправильним підключенням;
  • Використанням неоригінальних зарядного пристрою;
  • Падінням або іншим механічним впливом.

Якщо ви помітили тривожні нотки в роботі свого навігатора, краще прийти на діагностику і зрозуміти, чи потрібен вам ремонт або можна обійтися банальним оновленням операційної системи.

Як довго?

Зазвичай ремонт займає кілька днів. Все залежить від типу поломки і наявності необхідних запчастин для ремонту. Так як ми використовуємо тільки оригінальні деталі, то іноді може знадобитися додатковий час на очікування їх поставки. Хоч ми і контролюємо цей процес, тримаючи під рукою все необхідне, іноді все ж клієнтові доводиться почекати. В середньому - 1-2 тижні.

Ми також готові співпрацювати з вами на віддаленій основі. Якщо ви знаходитесь не в Києві, то можете надіслати на нашу адресу свій пристрій Новою Поштою з додатком записки, в якій буде детально описана проблема. Як тільки навігатор буде готовий, ми таким же чином відправимо його назад власнику.

Діагностика

Перед кожним ремонтом ми виконуємо обов'язкову діагностику навігаторів. Бувають випадки, коли ремонт обходиться дорожче, ніж покупка нового гаджета. І в таких ситуаціях фахівець обов'язково попереджає, пропонуючи альтернативний варіант.

Довіряйте професіоналам і не знайте проблем.

 27.02.2020
 (11 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок