Вибираємо водонепроникний годинник для плавання

Розумний годинник - річ шалено корисна, якщо підібрана з розумом і великою увагою. З таким гаджетом ви вже маєте розумного тренера, який може відстежувати ваші результати і аналізувати весь тренувальний процес.

Нижче розповімо як вибрати водонепроникні годинники для плавання, розглянемо їх види і деякі особливості, про які вам знання точно буде не зайвими.

Навіщо потрібний годинник в басейні?

Як ми вже відзначали вище, годинник в басейні виступають в ролі електронного тренера. З ними ви зможете краще сконцентруватися на процесі і відстежувати всі свої актуальні досягнення. Ну і звичайно, стежити за часом тренування, адже всім відомо, що в воді тимчасове відчуття зовсім інше.

Які бувають?

Якщо говорити буквально, то годинник для плавання можна розділити на дві великі категорії.

  • Хронограф, або безпосередньо, годинник, за допомогою яких можна відстежити час і нічого більше.
  • Спортивний годинник з вбудованими функціями пульсометра, барометра, GPS та іншої подібної начинкою.

Власне, перед вибором рекомендуємо визначитися з видом годин, а потім вже починати оцінювати інші параметри.

Основи вибору

В процесі вибору ми б особливо акцентували увагу на деяких ключових показниках годин. Наприклад, рівень надійності і захищеності від води. Гаджет не повинен рватися, залишатися з запітнілим екраном і іншими явними дефектами після тренування.

Ще одним важливим фактором залишається ергономіка і зручність. Ви не повинні відчувати почуття дискомфорту, коли годинник знаходиться у вас на руці, а натискання кнопок має бути плавним і чітким.

Функції - суто індивідуальна тема, але б хотіли відзначити кілька ключових: показник реального часу, секундомір, таймер, пульсометр і, можливо, лічильник пройденої дистанції. Основні доповнення - ваше рішення.

Ну і нарешті, ціна. У цьому плані все-таки працює схема «дорожче - краще», так що задумайтеся про наслідки, приймаючи бажання заощадити на покупці гаджета. Тут краще довіряти перевіреним виробникам, які гарантують якість своєї продукції.

 11.03.2020
 (9 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок