Вибираємо вело навігатори Гармін для продуктивних поїздок

Компактні велосипедні навігатори дозволяють легко орієнтуватися під час поїздки. Крім того, вони показують швидкість, пройдену відстань і інші корисні для велосипедиста дані.

Пристрої від компанії Garmin - одні з кращих в своїй категорії. У статті відповімо на питання: як вибрати вело навігатори Гармін і чим керуються під час пошуку?

Вибір навігатора

Велосипедні навігатори Garmin відрізняються широким функціоналом, довгим терміном служби і ємним акумулятором. Вони допомагають зосередитися на головному - поїздці.

Купивши одну з функціональних моделей, ви перестанете відволікатися на планування маршруту. Крім того вам не знадобляться додаткові прилади для обліку таких даних, як час, висота і пульс.

Розглянемо кілька порад щодо вибору навігатора для велосипеда від Гармін.

  • Захист. Звертайте увагу на наявність захисту корпусу від пошкоджень і води.
  • Кріплення. Зручна конструкція для фіксації приладу на кермі не буде зайвою.
  • Потужна батарея. Віддавайте перевагу ємним літій-іонним акумуляторам, здатним стабільно працювати під час перепадів температури.
  • Підтримка карт пам'яті. Пам'ять із пристрою дозволяють завантажувати безліч корисної інформації в пристрій.

Більшість вело навігаторів Garmin продаються в широкій комплектації, куди крім гаджета і зарядного входять чохол і кріплення для керма.

Популярні моделі

Вело навігатор в зручній формі подає інформацію про частоту обертання педалей і вашому спортивному результаті. З приладами зручно вести облік кіл і зберігати результати.

Щоб отримати надійного помічника для поїздки на велосипеді, виберете одну з популярних моделей:

  • Edge 520 WW;
  • Edge 830 Mountain Bike Bundle Mountain Bike Bundle;
  • Edge 1 030.

Більшість велокомпьютеров Гармін оснащено сенсорним дисплеєм, функцією сигналізації. Крім того майже всі моделі підтримують динамічний моніторинг продуктивності.

Завдяки захисту від вібрації і вологи з вело навігатором Garmin можна сміливо підкорювати пересічену місцевість і екстремальні гірські стежки.

 24.10.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок