Вибираємо спортивний годинник з пульсоміром для бігу та кардіо-навантажень

Годинники з пульсоміром - вже давно не новинка на ринку спортивних девайсів. Сьогодні їх часто можна побачити на руці спортсмена, що відправляється на тренування. Гаджет дозволяє контролювати навантаження і стежити за самопочуттям.

Якщо хочете придбати спортивний годинник з пульсоміром, ознайомтеся з інформацією в статті. Ми поговоримо про особливості пристроїв і популярних моделях від відомого бренду Garmin.

Особливості годинник з пульсоміром

Спортивний годинник нового покоління від Гармін - унікальний прилад, створений як для спортсменів, так і для любителів активного відпочинку. З девайсом ви завжди будете в курсі стану вашого організму.

Функціональні смарт-годинник для тренувань - не тільки гаджети з великим дисплеєм і футуристичний дизайном. В арсеналі виробника присутні моделі з традиційним оформленням, справжніми стрілками та іншими атрибутами класичних хронометрів. При цьому їх можна підключити до смартфону для відображення даних GPS і отримання повідомлень прямо на ваше зап'ястя.

Розглянемо кілька популярних моделей розумних годинників з пульсоміром.

Forerunner 245 Music White

Модель оснащена датчиком пульсу, який також вимірює кількість кисню в крові. Годинник виконаний в білому забарвленні. При включеному GPS і прослуховуванні музики гаджет працює автономно до 6 годин.

vivomove 3S Sport Silver-Blue Silicone

Девайс виготовлений в лаконічному дизайні з функціональними стрілками. Ви можете викликати сенсорний екран, коли він вам знадобитися.

З годинником серії vivo ви будете відслідковувати:

  • пульс;
  • енергію свого тіла;
  • стрес;
  • сон;
  • гидратацию.

Fenix ​​5S Plus Sapphire Rose Gold-tone

Любителі яскравих аксесуарів оцінять модель. Елегантні смарт-годинник виконані з металевим браслетом кольору «рожеве золото». Шикарний дизайн відповідає начинці.

Крім датчика серцевих скорочень, девайс доповнений функцією безконтактних платежів Garmin Pay 3, GPS-приймачем, гіроскопом і барометричним альтиметром.

З розумними годинами Garmin, оснащеними пульсомірів ви значно підвищите результативність ваших тренувань.

 31.10.2019
 (17 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок