Вибираємо кращий ліхтар для велосипеда: з акумулятором або на батарейках?

Покатушки на велосипеді вночі - це завжди особлива атмосфера. Все, що раніше було так знайоме і зрозуміло, знаходить зовсім цікаві і містичні риси. Пробували кататися в лісі при світлі велосипедної фари? А ви спробуйте. Це дуже цікаво і чарівно.

Але перш ніж відправлятися в свій перший нічний велотур, рекомендуємо все-таки подбати про особисту безпеку і підібрати хороший ліхтар для велосипеда - з акумулятором подорожче або подешевше на батарейках. Може, і все разом. А то хіба мало ...

Чому дорого - не завжди краще?

Найчастіше відомі бренди продають свою техніку значно дорожче, ніж та варто. Так відбувається з навороченими ліхтариками за купу грошей. Так, вони на акумуляторах. Так, начебто і світять добре. Але в більшості випадках можна відшукати більш прості аналоги за копійки.

Дешевше зазвичай стоять ліхтарики, які працюють від батарейок. Чому ми рекомендуємо саме їх? Тому що акумулятор може завжди сісти, а додатковий набір харчування завжди може чекати свого часу в рюкзаку. Загалом, це значно надійніше, хоч і менш сучасно.

Але подумайте, що ви хочете від чергової велопрогулянки (можливо, затяжний) - безпеки і надійності або покрасуватися навороченим гаджетом?

Про кріплення

Логічно, що ліхтар для велосипеда повинен кудись кріпитися. Чи не в руках же його тримати, в кінці то кінців. І тут є кілька варіантів.

  • Кріплення на кермо - найдоступніший, простий і поширений варіант. Правда, це не завжди зручно, коли вам потрібно висвітлити те, що знаходиться в стороні від вас.
  • Кріплення на шолом - вигідний варіант не тільки в велопрогулках, але і піших походах. Варто трохи дорожче, однак і свободи дає набагато більше.

Виносне або вбудоване живлення?

Є велофонарі з виносним акумулятором. Рішення зручне в плані енергоємності, але його не люблять через проводів. Для нетривалих покатушек є альтернатива - з незнімним акумулятором. Якщо ліхтар підібраний якісний і від перевіреного бренду, то в середньому запасу енергії буде вистачати на 2,2-5 годин. Цього цілком достатньо для нічної велопрогулянки.

Якщо виникли складнощі з підбором гаджетів, фахівці магазину Aparat завжди готові допомогти.

 28.02.2020
 (11 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок