Вибираємо кращий спортивний годинник з пульсометром

Годинники з пульсометром - винахід аж ніяк не нове і зустрічається досить часто на руках як професійних спортсменів, так і початківців. Безумовно, в них є певні плюси.

Якщо ви теж плануєте приєднатися до спільноти власників розумного гаджета, але не знаєте, який спортивний годинник з пульсометром краще, ми допоможемо. Будемо відштовхуватися від ваших потреб.

Які бувають

Залежно від набору функцій годинники з пульсометром поділяються на кілька категорій. Умовно їх можна розділити на базові (на мотив простого фітнес-браслета), для початківців і для професіоналів.

Базовий годинник

Ідеальне рішення для тих, кому потрібен під рукою тільки пульсометр і годинник. Найчастіше такі моделі коштують недорого і при цьому допомагають відслідковувати актуальний стан організму. Їх може порекомендувати носити лікар за станом здоров'я, коли вкрай важливо розуміти частоту серцевих скорочень і не перевищувати норму.

Годинник для початківців

Якщо ви тільки починаєте займатися спортом або хочете збільшити показники фізичної активності, то тут вам підійде годинник для початківців з мінімальним набором ключових функцій.

У такому годиннику, як правило, є вбудований пульсометр, крокомір, GPS-датчик, розумний будильник і ще кілька корисних опцій, які застосовуються рідше - від випадку до випадку.

За вартістю такий годинник не дуже дорогий, але вже і не дешевий. Загалом, ідеальний варіант для тих, хто хоче взяти від тренувань трохи більше.

Для професіоналів

Годинники для професіоналів вже є своєрідними автономними міні-станціями з цілим набором можливих опцій. Крім перерахованих вище даних ви можете також отримати датчик тиску атмосфери, актуальну висоту над рівнем моря, відстежити погоду, порахувати витрачені калорії і ще багато чого.

Крім того, професійні спортивні годинники дуже добре захищені від вологи і механічних впливів. Відповідно, їх корпус надійніше і прослужать вони набагато довше, якщо ви часто перебуваєте в складних погодних умовах.

Ми свою справу зробили - далі вибір тільки за вами. Вдалих покупок!

 06.03.2020
 (11 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок