Вибираємо електронний спідометр на велосипед: популярні новинки від Garmin

Багато велосипедисти використовують електронний спідометр. Сучасні моделі показують не тільки швидкість, але і визначає місцезнаходження, кут нахилу, температуру повітря і навіть стежать за станом вашого здоров'я.

Якщо не знаєте, який електронний спідометр на велосипед вибрати для регулярних поїздок, придивіться до техніки Garmin. Технологічні девайси синхронізуються з вашим телефоном або комп'ютером і пильно стежать за кожною поїздкою.

Асортимент Garmin

Велокомп'ютери Garmin відомі своєю функціональністю. Потужні прилади позбавлять вас від необхідності встановлювати купу софта на свій телефон, адже вся важлива інформація буде завжди перед очима.

Більшість сучасних велоспідометров - бездротові. Вони набагато зручніше провідних варіантів і виглядають естетичніше. Щоб полегшити вам вибір, виділимо кілька топових моделей, що працюють без проводів.

Edge 520

Компактний прилад, який підтримує сегменти Strava. Завдяки вражаючому функціоналу ви отримаєте повну інформацію про вашу поїздку. З ємним акумулятором девайс буде працювати до 15 годин при включеному GPS.

Edge 830

Пристрій оснащений картографією та сенсорним екраном, що підвищує його ергономічність. Прилад не тільки покаже поточну швидкість, а й визначить показники вашої продуктивності, що дозволить швидше домогтися результатів.

Edge 1030

З елітним велокомп'ютер Garmin Edge 1030 ви зможете використовувати всі інноваційні інструменти, доступні для велосипедистів. Розширена навігаційна система гаджета покаже пам'ятки і допоможе швидко визначити точну адресу.

Купівля сучасного електронного велоспідометра

Перед покупкою гаджета детально вивчіть його характеристики і можливості. Не варто економити на велокомп'ютер, але і переплачувати за непотрібні функції теж не потрібно.

Якщо ви професіонал і багато часу проводите за кермом велосипеда, зверніть увагу на техніку Гармін серії 1030. Початківцям спортсменам і просто любителям активного відпочинку можна купити модель подешевше - що-небудь з лінійки Edge 520 або 530.

Функціональний електронний велоспідометр від Garmin - надійний помічник в тренуваннях і подорожах на велосипеді.

 14.11.2019
 (23 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок