Вибираємо ехолот для риболовлі правильно і без клопоту

Ехолот - дуже корисний винахід для кожного рибалки, за допомогою якого можна легко «заглянути» вглиб водойми і зрозуміти, чи варто взагалі тут зупинятися і витрачати дорогоцінний час.

Сьогодні вибираємо ехолот для риболовлі правильно і відразу той, який потрібен саме вам. Виробників багато, різновидів пристроїв - ще більше. Тому і пропонуємо обговорити найактуальніше питання - питання вибору.

На що звернути увагу в першу чергу

Є кілька ключових критеріїв, які є вкрай важливими при виборі ехолота будь-якого типу. Саме вони і допоможуть вам визначити, який пристрій з усіх можливих підійде найкраще.

Отже, вибираючи ехолот, враховуйте наступні чинники.

  • Потужність - чим вона вища, тим глибше «бачить» пристрій.
  • Чутливість приймача - потужний ехолот зобов'язаний володіти чутливим приймачем. Інакше він просто не зможе прийняти сигнали.
  • Частота перетворювача - низька частотність призначена для глибинних досліджень, висока ж дає більш чітку картинку, але не може «побачити» глибину.
  • Розмір і яскравість дисплея - хороший і великий екран допоможе краще побачити обстановку, ніж зовсім нечіткий і маленький.
  • Кількість променів - чим їх більше, тим краще картинку дна ви зможете отримати в результаті. Кращі - 4-х або 5-ти променеві ехолоти.

Також варто загострювати особливу увагу і на вартості ехолотів. Занадто дешевий пристрій має насторожити: цілком ймовірно в ньому або потужності не вистачає, або виконане воно не так якісно, ​​як заявлено у виробничій карті. Настійно рекомендуємо ознайомитися із середнім ціновим діапазоном і на основі цього робити вибір.

Garmin - краща пропозиція

Одними з кращих і економічних ехолотів на сучасному ринку є моделі виробництва Garmin. Примітно, що виробник створює як бюджетні непогані варіанти для любителів, так і більш дорогі - для професійної риболовлі.

Пам'ятайте, що вибір ехолота повинен грунтуватися, перш за все, на ваших цілях. Якщо ви тільки починаєте, рекомендуємо спробувати щось простіше. Якщо ж ваша мета - професійна риболовля, краще не економити і брати найкращі варіанти.

 30.09.2019
 (17 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок