Водонепроникний годинник для плавання: критерії вибору

На жаль стандартні годинник з поміткою "Water Resist" не підходять для запливів. Саме тому виробники почали випускати водонепроникні годинники для плавання, основне призначення яких - фіксація результатів занять безпосередньо в воді. На ринку зустрічаються пристрої безпосередньо для плавання, а також годинник які по функціоналу і формі аналогічні смарт-годинах, але при цьому призначені і для запливів в басейні. Що крім цього ще необхідно знати перед покупкою пристрою?

Вся суть в деталях

Безумовно, звертати увагу на рекомендації знайомих, відгуки користувачів в інтернеті і підказки фахівців - необхідно. Також важливо враховувати загальну репутацію і надійність виробника. У той же час слід розглянути всі особливості і характеристики пристрою перед покупкою самостійно. Ось кілька обов'язкових:

Матеріал корпусу і ремінця. Раніше годинник для плавання виробляли виключно в пластиковому корпусі. У найбільш невибаглива матеріалі було простіше ізолювати механізм годинника від попадання води. На даний момент ринок поповнений годинами для плавання з титановим, сталевим і аллойним корпусом (сплав алюмінію і цинку). Матеріал ремінця найчастіше відповідає матеріалу корпусу. У деяких годиннику Garmin передбачена швидка заміна ремешкоа (функція QuickFit);

Рівень герметичності. Мінімальний рівень водонепроникності годин для плавання - 100 м (10 ATM або 10 bar). Очевидно, що для басейну підійдуть і годинник з більш високим рівнем гідроізоляції, але якщо на корпусі відмітка Water Resist або показник водонепроникності від 3 до 10 ATM, покупку слід відкласти;

Основний і додатковий функціонал. У спортивних годинах для плавання повинен бути присутнім пульсометр, калькулятор калорій, індикатор пройденої дистанції. У деяких моделях Garmin вбудований GPS навігатор, сигналізатор рівня кисню в крові.

Спеціальний сервіс

Особливу увагу потрібно приділяти питанням ремонту і діагностики годин для плавання. При зверненні в несертифіковані майстерні, може призвести до пошкодження герметичній прокладки. У більшості таких ситуацій, проблема просто ігнорується, тоді як стає необхідністю заміна герметика і нове поетапне тестування годин. У гіршому випадку, на механізмі може утворитися корозія, і пристрій вийде з ладу.

 24.04.2019
 (25 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок