Водонепроникний годинник для дайвінгу від Garmin

Здавалося б, навіщо дайверу годинник під час занурення? Для людини, яка не захоплений даним видом спорту складно зрозуміти, наскільки важливо тримати все під контролем, в ситуації коли на глибині залишаєшся один проти природи. Саме тому компанія Garmin розробила водонепроникні годинники для дайвінгу Descent MK1. Чи можна довіряти такому гаджету?

Попередня підготовка

Якщо деякі пристрої Гармін (прості годинник для бігу, фітнес браслети) готові до використання безпосередньо після першого включення, то Descent MK1 вимагає ретельної настройки для максимальної безпеки людини на глибині.

Характерність

Перший погляд на новинку від Garmin переноситься на потужний корпус пристрою. На торці Descent MK1 кілька характерних болтів, а збоку 2 металеві кнопки. Інженери помітно подбали про те, щоб гаджет витримав високий тиск, при цьому зберігши «сімейні риси» бренду.

Що може Descent MK1

Незважаючи на максимальну простоту експлуатації пристрою, радимо поносити деякий час дані годинник на суші. Або приділити кілька годин вивченню доступного функціоналу. Справа в тому, що Descent MK1 вміють дійсно багато. Уважно вчитуючись в характеристики і аналізуючи все огляди приходиш до висновку: компанія зробила одні з найбільш успішних годин для дайвінгу на ринку.

Після активації режиму «Дайвінг» спортивно-туристичні годинники зможуть безперервно працювати близько 24 годин. Автономність вузькоспеціалізованого гаджета приємно здивувала. Descent MK1 постійно аналізує серцевий ритм користувача. За допомогою спеціального програмного забезпечення водонепроникний годинник підключаються до системи подачі газової суміші. Крім того, розумні годинник Гармін вміють розраховувати декомпресію.

Вивірені розрахунки

Цікаво, що Garmin не відбирати у дайвера весь адреналін. Система, за допомогою високочастотного GPS навігатора нагадає про розташування точки входу і порекомендує вихідну. Разом з тим, користувач може відключити функцію і користуватися виключно вбудованим компасом для орієнтування. Годинники допоможуть знайти оптимальний темп і швидкість занурення, нагадає, коли пора спливати і виміряє температуру навколишнього середовища. Але, якщо власник пристрою не бажає отримувати таку інформацію, він цілком може задовольнятися тільки одним глибиноміром, наприклад.

 08.05.2019
 (25 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок