Водонепроникний годинник для дайвінгу та підводного полювання

Ще з моменту надходження в продаж перших «дайверів» вони стали досить популярними в преміальному сегменті годинникового ринку. Такі годинники дійсно надійні, універсальні і статусні. І якщо механічні аналоги втратили цінність в професійному середовищі (в зв'язку з мінімальним функціоналом), то смарт водонепроникний годинник для дайвінгу, за останні три роки, набирають популярність в Україні.

Для відповідності стандартам

Перші електронні годинники підганялися строго під вимоги чинного стандарту ISO 6425 розробленого ще в 90-і роки минулого століття. Ось два ключових положення даного документи:

  • Годинники для дайвінгу повинні витримувати тиск води на 100 метровій глибині;
  • Дисплей повинен залишатися інформативним в повній темряві на відстані до 25 см.

Сьогодні, більшість смарт годин для дайвінгу значно перевищує вищевказані вимоги. Більш того, деякі пристрої стали повноцінною заміною всієї, раніше використовуваної для дайвінгу, електроніки. Наприклад Garmin Descent Mk1. Такі годинники оснащені системою Bühlmann ZHL-16c, яка допомагає підтримувати заданий рівень занурення і оповіщає дайвера при мінімальних відхиленнях від курсу.

Чи не дайвінгом єдиним

Основне призначення годин з високим рівнем водонепроникності - занурення на глибину. При цьому, деякі пристрої призначені для використання і в інших сферах:

  • Підводне полювання;
  • Триатлон;
  • Плавання;
  • Гребля;
  • Біг;
  • Фітнес;
  • Інші активні види спорту.

Компанія Garmin зробила доступною GPS навігацію і для дайверских годин. А значить гаджет стане гідною альтернативою портативного навігатора при його відсутності. У повсякденному житті, Descent Mk1 і їх аналоги, стануть дуже статусним аксесуаром. Фірмова функція QuickFit дозволяє замінювати браслет своїми руками, в залежності від поточної обстановки.

Продовжуємо термін служби

Годинники для дайвінгу (навіть з максимальним рівнем водонепроникності) слід тримати в чистоті. Обов'язково очищайте корпус від води і бруду після кожного занурення. Навіть якщо ваша модель ударостійка намагайтеся не зловживати цим фактором. Смарт годинник для дайвінгу, як і будь-який інший механізм краще не піддавати додатковому фізичному впливу. Крім того, пристрій заборонено занурювати в хімічно активні рідини і речовини.

 28.05.2019
 (41 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок