Водонепроникний годинник для дайвінгу Garmin Instinct

Такі електронні годинники, незважаючи на свою тактичну призначення, мають хорошу універсальність. Гаджет підтримує GPS ГЛОНАСС, і має додатковий функціонал для орієнтування як на суші так і в воді. Водонепроникний годинник для дайвінгу повинен мати якісний корпус. З цим у Garmin Instinct проблем немає. Дисплей захищений оболонкою з фіброармірованного полімеру і хімічним посиленням.

У басейні і на глибині

Водонепроникність до 100 метрів, стійкість до температурних перепадів і механічних пошкоджень. Відповідність військовому стандарту MIL-STD-810G робить Garmin Instinct не тільки відмінними годинниками для походів і подорожей, а й дозволяє використовувати їх в якості комп'ютера для дайвінгу.

Годинники вміють відстежувати не тільки ритм роботи серця і рахувати калорії, але і вимірювати рівень стресу. Даний показник необхідний під час занурення. Instinct отримав вдосконалений 3-х осьовий компас, барометр і альтиметр. Завдяки більш потужному приймача, сигнал GPS можна використовувати у віддаленій від цивілізації місцевості, а також під водою.

На кожен день

Годинники можуть бути використані для повсякденного носіння. При тому, що гаджет має поліпшені захисні властивості, вага годин - близько 52 грам. Вони дійсно практично невагомі. Крім того, компанія Garmin забезпечила Instinct рядом функцій, для комфортного використання:

  • Синхронізація зі смартфоном. Отримання повідомлень про дзвінки й повідомлення, виведення необхідної інформації про вашу тренуванні на екран телефону і т.п .;
  • Монохромний дисплей захищений від пошкоджень. Скло дійсно загартоване на стільки, що зробити подряпину досить складно;
  • Кнопка TrackBack: система автоматично створить маршрут назад до початкової точки.

Ми тестували пристрій - як смарт годинник для повсякденного використання - 2,5 тижні. Instinct відрізняються одним з найбільш високих показників автономності на ринку. Так, в смарт режимі годинник працює близько 14 днів. При активному GPS пристрій можна використовувати до 16 годин. При цьому, в парі з фірмовою функцією UltraTrac (періодичне відключення приймача для економії заряду) Garmin Instinct протримаються на одному заряді близько 40 годин.

 21.06.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок