Велокомп'ютер: купити в Києві для поїздок по місту

Професійний велоспорт, як і аматорські тренування в принципі, складно уявити без використання спеціальної техніки. Відображення швидкості, пройденої дистанції та інших даних стає актуальним і при повсякденних поїздках. Для цього необхідний велокомп'ютер. Купити в Києві даний пристрій, незнаючому людині, досить складно. По-перше, необхідно зорієнтуватися серед ключових параметрів. По-друге, визначитися з брендом (а точніше важливістю від його присутності). Адже китайські аналоги набагато дешевше.

При регулярних поїздках

Коли велосипед використовується в якості альтернативи суспільного транспорту, переваги велокомпьютера найбільш очевидні:

  • Можна побачити повну історію активності: денний пробіг, каденс, середню швидкість і т.п .;
  • Можна синхронізувати пристрій з велосипедної фарою (габаритними вогнями) і оптимізувати освітлення. Наприклад, процесор, в залежності від дорожніх умов і часу доби, виставить потрібну потужність і відрегулює світловий пучок. Крім того деякі велосипедні комп'ютери (наприклад компанії Garmin) можуть автоматично включати і вимикати головне освітлення, відповідно до навколишнім оточенням, для економії заряду акумулятора.

Додаткові можливості та аксесуари

У деяких моделях, безпосередньо в комплекті або за додаткову плату, пропонуються наступні аксесуари:

  • Датчик педалювання;
  • Датчик швидкості;
  • Датчик пульсу.

Якщо з останнім все зрозуміло (використовується для більш точної фіксації частоти скорочення серцевого м'яза). Те навіщо додатковий підрахунок швидкості і педалювання, якщо пристрій бере дані з GPS? По-перше, такі датчики необхідно при поганому (або відсутньому) сигналі навігації. По-друге, за допомогою даних аксесуарів велокомпьютер виконує всі заявлені функції навіть в закритому приміщенні (велотрек).

Крім того, сучасні велокомп'ютери допомагають перетворити повсякденне поїздку в повноцінне тренування. Для прикладу візьмемо Garmin Edge 830 з функцією ClimbPro, досить актуальну в Києві (з урахуванням великої кількості підйомів і спусків на дорогах). Користувач зможе оцінювати кількість витраченої енергії, а також бачити кут нахилу.

 14.06.2019
 (26 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок