Велокомпьютер - ефективний помічник для занять велоспортом

Сучасні технології дозволили оснастити вельми корисною електронікою навіть такий простий засіб пересування, як велосипед. Сьогодні, велокомпьютер, з чималою кількістю досить ефективних функцій, вже не є чимось особливим.

Для неспішних велопрогулянок і поїздок на дачу, або в магазин, він може і не знадобитися, але для тривалих подорожей або серйозних занять велоспортом цей гаджет незамінний.

Особливості сучасних велокомп'ютерів

Різні моделі велогаджетів можуть відрізнятися розмірами, виконанням, але, перш за все, своєю функціональністю.

Найпростіші моделі наділені спідометром і лічильником пройдених кілометрів. Але, завжди можна велокомп'ютер купити в Києві, як і в інших містах країни, що володіє ще і термометром, датчиком каденса, лічильником кута піднесення, навігатором, а також пульсомірів і лічильником калорій. І це тільки мала частина того, що може запропонувати сучасний велогаджет.

Крім того, потрібно додати, що деякі моделі можуть працювати в зв'язці зі смартфоном, через блютуз-з'єднання, що істотно розширює їхні можливості.

Як зробити правильний вибір

Сьогодні, кожен випускає чималу кількість велокомпьютеров, в різному виконанні і з різною кількістю функцій, що трохи ускладнює вибір. Однак, в той же час, це дозволяє придбати гаджет, максимально відповідний для виконання певних завдань.

Вибираючи комп'ютер для велосипеда, варто звернути увагу на:

  • Кількість функцій. Перед покупкою пристрою потрібно визначитися які можливості необхідні користувачу. Немає сенсу обзаводитися моделлю з тридцятьма функціями, з яких можуть стати в нагоді тільки деякі з них. У багатьох випадках можна обійтися лише датчиком швидкості, лічильником пройдених кілометрів і годинами. Для далеких велопутешествій може знадобитися метеостанції і навігатор. Для професійних спортсменів цей список може бути трохи більше.
  • Ергономіку. Гаджет має бути оснащений добре читаним екраном, з обов'язковим підсвічуванням, що дозволяє користуватися комп'ютером в темний час доби. Не менш важливим є наявність зручних кнопок управління. Не зайвим буде наявність інформаційних звукових сигналів.
  • Можливість комунікації з іншими електронними гаджетами.
 04.07.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок