Велокомп'ютер Garmin: оптимальне рішення для поїздок на велосипеді

Велокомп'ютер - мабуть, найпопулярніший девайс в середовищі велосипедистів. Він являє собою вдосконалений спідометр з інформативним дисплеєм і безліччю корисних функцій. Як правило, ці пристрої можуть не тільки показати швидкість руху, але і вимірюють пройдену відстань, а також час поїздки.

Існують і більш просунуті гаджети. Наприклад, велокомп'ютери Garmin, обладнані GPS-модулем. Про них ми і поговоримо в статті.

Особливості велокомп'ютерів Гармін

Більшість сучасних моделей від Garmin допоможуть провести вас за обраним маршрутом, попутно вимірюючи показники:

  • швидкості;
  • відстані;
  • висоти над рівнем моря;
  • кута спуску;
  • частоти серцевих скорочень.

Як бачимо, велонавігатор Garmin — не просто спідометр для велосипеда. Завдяки йому ваша поїздка стане в рази продуктивніше і безпечніше, адже пристрій вміє попереджати про небезпеки на дорозі. Крім того, гаджет може надіслати екстрене повідомлення в разі біди.

Чому вам варто придбати велокомп'ютер Garmin?

Високотехнологічні девайси використовують спеціальні карти з нанесеними на них пішохідними і велосипедними доріжками. Також слід зазначити, що пристрої спеціально заточені під кермо велосипеда: вони відрізняються компактними розмірами і комплектуються спеціальним кріпленням для надійної фіксації.

А щоб ще більше розширити функціональність приладу, виробник передбачив можливість синхронізації з датчиками ANT +, які популярні серед спортсменів і людей, які ведуть здоровий спосіб життя. Саме за допомогою них, можна прямо на екран велокомпьютера виводити дані про серцевому ритмі, кров'яному тиску і навіть кількості кисню в крові.

Відзначимо, що функціональні пристрої для велопоездок дозволяють завантажувати безкоштовні додатки і віджети. Наприклад, за допомогою програми AccuWeather, ви зможете дізнатися, коли закінчиться дощ.

Наостанок слід сказати, що більшість сучасних моделей Garmin відрізняються автономністю: середньостатистичний прилад працює 20 годин з включеним GPS.

Розширте свої горизонти за допомогою потужних велонавігаторов Garmin.

 12.12.2019
 (14 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок