Вело-тест для тих, хто хоче купити велокомпьютер в Україні

Перед початком огляду, ми довго шукали модель велосипедного комп'ютера, яка влаштовувала нас практично за всіма параметрами. Ми розглядали пристрої в різних цінових діапазонах, з різними операційними системами і видами управління. В кінцевому підсумку, ми зробили перший висновок: якщо є необхідність купити велокомпьютер в Україні потрібно зупинитися на продукції компанії Garmin. Бренда, який має хорошу репутацію, розвинену мережу представництв і дає офіційну гарантію на всі велокомп'ютери.

Відкриваємо коробку

Для тесту було вибрано Гарміновскій велокомпьютер Edge 520. Дана модель займає середній сегмент ринку і відноситься до найбільш продаваним продуктам компанії. Вартість велосипедного комп'ютера від 300 до 500 доларів (в залежності від комплектації). Користувачі можуть додатково купувати будь-які ліцензійні картки. А значить гаджет, за своїми можливостями, не поступається портативним і автомобільним GPS навігаторів.

У заводському комплекті ми виявили:

  • Сам Edge 520;
  • Кріплення: стандартне і виносне;
  • Нагрудний датчик-пульсометр;
  • USB кабель для зарядки і синхронізації;
  • Інструкція користувача.

Налагодження та перша поїздка

Ліцензійний велокомпьютер готовий до використання на території України. Єдине, що довелося зробити перед тестової поїздкою - синхронізувати пристрій з ПК і увійти в заздалегідь створений обліковий запис Garmin Connect.

Чесно кажучи, на початку ми боялися, що екран з діагоналлю в 2,3 дюйма виявиться занадто маленьким. Але після того, як комп'ютер був встановлений на кермо велосипеда ми були приємно здивовані: дисплей залишається повністю читабельним навіть підлогу сонцем. Більш того, за рахунок компактних розмірів і невеликої ваги (60 грам) гаджет не «стрибає» на купині і його дійсно важко впустити, навіть при динамічній їзді.

Можливості

Користувачі Garmin Edge 520 отримують базову карту світу вже в початковій комплектації. Високочастотна антена гарантує адекватну роботу навігації і оптимальну швидкість пошуку найближчого супутника. Прямо під час поїздки можна отримувати повідомлення про погоду, в найближчих секторах маршруту. Велосипедний комп'ютер можна підключати до екшн-камер VIRB, синхронізувати з радаром Varia і електронним перемикачем Shimano Di2.

 31.05.2019
 (18 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок