Вело GPS навігатори: навіщо, кому і як потрібні

GPS- навігатори потрібні не тільки водіям авто, вони також стануть в нагоді велосипедистам. Пристрої зручні для орієнтації в незнайомій місцевості і прокладання маршруту.

Вело GPS навігатори повинні бути захищеними від вологи, пилу і вібрації. Не зайвим буде наявність потужного акумулятора для довгої автономної роботи. Також велосипедисту варто передбачити можливість установки навігаційних карт різного формату і флешок.

У статті розглянемо особливості портативних велосипедних GPS-навігаторів.

Навіщо, якщо є смартфон?

Багато хто задає резонне питання: навіщо велосипеду навігатор, якщо у всіх є смартфони? Безумовно, більшість сучасних телефонів (навіть бюджетного сегменту) обладнані модулем для входу інтернет, GPS і великим барвистим дисплеєм.

Щоб розвіяти міф про корисність смартфонів під час поїздки на велосипеді, розглянемо переваги навігаторів.

  • Вартість. Серед навігаторів, є як дорогі, так і бюджетні пристрої. Ціна багатьох девайсів дешевше функціональних смартфонів.
  • Автономність. Телефони з включеним інтернетом і геолокації сідають вже через кілька годин, а середньостатистичний портативний GPS може працювати більше доби
  • Додаткові функції. Незважаючи на те, що GPS - вузьконаправлене пристрій, його часто постачають додатковими функціями, корисними для велосипедиста. Наприклад, лічильником калорій, компасом, барометричним висотоміром і т.д.
  • Міцність. Так як навігатори призначені для активного використання, вони відрізняються високою вологи й пилу.

Крім того більшість портативних гаджетів оснащено не тільки GPS, але і супутниковою системою ГЛОНАСС. Це дозволяє відстежувати маршрут в досить складних умовах.

Контроль їзди

Під час поїздок на велосипеді важливий спортивний інтерес і контроль процесу. Вело навігатор буде завжди перед очима. Він покаже швидкість, пройдену відстань і проведе всі розрахунки за вас.

Велосипедисту не потрібно буде витрачати зайві сили на те, щоб зупинитися, дістати смартфон з кишені для отримання інформації. Дані навігатора зроблять їзду на велосипеді ефективніше.

 20.09.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок