Вело GPS навігатори: які функції повинні бути

Якщо ви любите досліджувати незнайомі місця міста або за його межами на велосипеді, то не з чуток знаєте про важливість велонавігатора. Заблукати легко. І навіть такий супер-гаджет, як велокарта, не допоможе.

Сьогодні розповідаємо про універсальні пристроях, які дійсно корисні і точно не дадуть збитися зі шляху. Як ви вже зрозуміли, це - вело GPS навігатори. Зокрема, торкнемося найкорисніші функції і позначимо їх необхідність.

Обгрунтовуємо

Перерахований перелік функцій був складений в ході практичних дослідів і численних поїздок по містах України та за кордоном. Ви повинні розуміти, що велонавігатори повинні безперебійно функціонувати в найскладніших умовах - при трясці, сильному вітрі, дощі або спеці. Інакше ... вони вам і не потрібні.

Протиударний корпус

Повірте, на велосипеді дуже просто впасти. І уявіть, наскільки буде прикро за такої помилки втратити не тільки цілісність улюблених штанів, але і велонавігатора. А якщо це все сталося у віддаленій місцевості, в якій ви не орієнтуєтеся?

Ні вже, навігатор точно повинен переносити удари і залишатися в стані повного функціонування.

Захист від вологи

Погодні умови - штука взагалі непередбачувана. Особливо, якщо ви подорожуєте в горах, наприклад. Залитий дощем навігатор - така собі радість. Тому або забезпечте йому повний захист, або подбайте про придбання вже захищеного пристрою.

Наявність заводського кріплення на кермо

Це зручно і надійно. Як показує досвід, саморобні кріплення цілком собі можуть відвалюватися в самий невідповідний момент - під час подолання раптової купини. А з ними і навігатор.

Попередити проблему краще теж на стадії покупки. Заводні кріплення значно надійніше самостійних інженерних вишукувань.

Робота від батарейок або ємний акумулятор

Зарядити велонавігатор не завжди виходить, а тривалу подорож може затягнутися. І тут дуже важливо час роботи навігатора. Добре, якщо акумулятор буде ємним і його буде вистачати надовго. А ще краще - якщо гаджет буде працювати від простих джерел живлення. Наприклад, від пальчикових батарейок.

Ну і нарешті, рекомендуємо підбирати пристрій з можливістю завантаження карт пам'яті. Це дозволить набагато економічніше і розумніше використовувати ресурс вело GPS навігатора.

 21.10.2019
 (17 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок