Вам точно знадобляться годинник для заняття спортом

Спортивні годинник може стати відмінним помічником, якщо ви плануєте не просто займатися спортом в задоволення, але і робити це вкрай ефективно, відстежуючи і аналізуючи свій кожен результат.

Нижче розповімо ніж можуть бути корисні годинник для заняття спортом, які вибрати і чому не завжди доцільно переплачувати за непотрібні функції. Приступимо?

Види спортивних годин

Всього існує три основні категорії подібних гаджетів: фітнес-трекери, розумні годинник і спортивні пульсометри. Кожне з пристроїв по-своєму актуальне і затребуване серед своєї аудиторії.

Фітнес-трекери - найпростіші і нехитрі пристрої з мінімальним набором функцій. У них є можливість моніторити свою активність (ходьба і тренування), сон і синхронізувати всі це зі смартфоном / планшетом.

Спортивні пульсометри - більш просунуті гаджети, призначені спеціально для тренувань. На відміну від фітнес-трекерів, вони працюють автономно - без смартфона. Також мають більший запас функцій - від моніторингу показників активності, до можливості простежити шлях бігу за допомогою GPS-навігації.

Розумні годинник - один з найбільш просунутих спортивних гаджетів. У ньому є все від пульсометрів. І навіть більше. Наприклад, спеціальне програмне забезпечення, де ви можете стежити за тренуваннями, харчуванням і складати свій індивідуальний графік. Однак тут присутній величезний недолік - необхідність постійної синхронізації зі смартфоном.

Що краще?

Розумні годинник - дорого, фітнес-трекер - дешево, але малофункціонального. Якщо ви збираєтеся купувати гаджет для тренувань, то віддайте перевагу спортивний пульсометр. У ньому є все необхідне.

Звичайно, якщо у вас вже є розумні годинник і ви хочете тренуватися, то ні до чого брати автономний пристрій. Спробуйте займатися спочатку з ними. Це допоможе зрозуміти які функції вам потрібні точно: далі буде простіше робити вибір, якщо ви на нього таки зважитеся.

Як же першого пристрою, ще раз зазначимо, рекомендуємо спортивні годинник з пульсомірів. На даний момент це - ідеальний варіант. І його можна відшукати в магазині Aparat.

 26.03.2020
 (15 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок