У яких випадках необхідно звернення до сервісного центру

Якщо ваш навігатор з яких-небудь причин вийшов з ладу, якщо порушена його функціональність, якщо спостерігаються видимі механічні пошкодження, необхідно в найкоротші терміни звернутися до спеціалізованого сервісного центру.

Список робіт і процедур, які виконує будь-який сервісний центр - установка карт, оновлення прошивки, усунення проблем з акумулятором, заміна кнопок і роз'ємів, заміна дисплейного модуля. Виконати подібні процедури в домашніх умовах практично неможливо, для цього знадобиться спеціальне обладнання і інструменти, а також професійні навички і знання.

Причини проблем з навігаторами

Незважаючи на той факт, що навігатори вважаються найбільш захищеними в плані збереження цілісності корпусу пристроями, вони також не застраховані від поломок і втрати функціональності. Так, найчастіше подібні гаджети встановлюються в салонах автомобілів і надійно фіксуються, що захищає їх від зовнішнього впливу і падінь.

Однак існує певний відсоток заводського браку, при якому різні моделі можуть вийти з ладу ще до закінчення гарантійного терміну, визначеного виробником. Крім того, постійне користування та зміна налаштувань також можуть стати причиною виходу з ладу кнопок управління, наприклад.

Не потрібно зайвий раз згадувати і про таку проблему, як «ідеально рівні» дороги, які відчувають не тільки автомобіль, але і електронне устаткування. Тряски, удари, вібрації - ці фактори рано чи пізно стають причиною поломок і зниження функціональності будь-якої техніки.

Висока вологість і температура в салоні, прямий вплив сонячних променів, випадкові падіння гаджета при спробах його установки на інше місце - все це є причиною звернення до майстрів професійного сервісу.

Економія вашого часу і грошей

Тільки в спеціалізованому сервісному центрі вашому навігатора поставлять точний «діагноз», навіть за відсутності видимих ​​пошкоджень, які могли б стати причиною порушення працездатності. Фахівці протестують пристрій на спеціальних стендах, після чого дадуть необхідний ремонт з використанням оригінальних запчастин.

Ви економите свій час і гроші, адже вся процедура займає звичайно не більше години, а її вартість цілком доступна для кожного. В результаті ви отримуєте річну гарантію з безкоштовним усуненням будь-яких недоліків в роботі в даний період.

 16.08.2019
 (15 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок