Установка бездротового велокомп'ютера и все про нього

Бездротові велокомп'ютери - пристрої зручні і корисні. Особливо, якщо ви займаєтеся професійним велоспортом або туризмом, де вкрай важливо фіксувати всі ключові дані та показники.

При всіх перевагах і зручностях, установка бездротового велокомпьютера - завдання непросте і вимагає певної вправності. Тут у вас, безумовно, два виходи: відправитися в сервіс до майстра або виконати все самостійно.

Етапи установки велокомпьютера

Умовно процедуру установки бездротового велокомпьютера можна розділити на кілька ключових етапів. Про кожного з них - нижче.

  • Установка майданчики для кріплення велокомпьютера. Як правило, це - невелика панель з двома контактами для приєднання основного пристрою. Тут також є кілька варіантів - на виносі або центральній частині керма, на краї гріпси або зверху манеток.
  • Далі встановлюються магніт і сенсорний датчик. На цьому етапі важливо зробити все правильно, інакше потім в результаті дуже легко отримати неправдиві відомості про показники швидкості, обороті педалей і т.д.
  • Прокладання кабеля - самий трудомісткий процес, якби мова йшла про проводове велокомп'ютер. Тут же вам буде потрібно прокласти контакт тільки між герконом і випромінювачем, якщо ті виконані не в єдиному корпусі.

Після того, як велокомпьютер підключений, не забудьте налаштувати всі основні і потрібні допоміжні параметри - поточну і середню швидкість, тривалість руху, пробіг, лічильник калорій і інші датчики.

Що може піти не так?

Не обходиться і без труднощів. Так, велокомпьютер може просто не включитися. Тут відразу ж рекомендуємо перевірити його на інших батареях: такі пристрої дуже швидко виснажують джерела живлення, а тому додаткова перестраховка ніколи не завадить.

До речі, тут же варто відзначити, що деякі велокомп'ютери скидають всі налаштування під час повної розрядки. Це нормально, хоч і може викликати деякі відчутні незручності.

Якщо під час руху ви помітили на датчиках неадекватні показники швидкості або різкі скачки інших показників, це - ознака того, що сенсор або збився, або був встановлений неправильно.

В цілому ж рекомендуємо встановити бездротове велокомп'ютери в спеціалізованих центрах: так ви зведете усі помилки і випадковості нанівець.

 25.11.2019
 (16 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок