Розумні спортивні годинники: марна трата грошей?

Таке судження, при бажанні, може бути застосовано до будь-якій сфері життя. По суті, навіщо купувати автомобіль - є ж громадський транспорт; навіщо витрачатися на новий телевізор - можна обійтися одним комп'ютером; навіщо платити за тренажерний зал - можна скористатися підручними засобами. Економити можна на чому, але коли перед початком поставлена ​​мета, основне завдання - її досягнення. Ніяких «навіщо» бути не повинно. Без віртуального асистента, в хард-режимі, обійтися досить важко (якщо не сказати небезпечно). В іншому випадку - можливе порушення балансу стресу і відпочинку, за яким слідують серйозні розлади здоров'я.

Навіщо платити більше за «зайвий» функціонал?

Деякі виробники і справді намагаються «впихнути» в пристрої багато цікавих, але не потрібних на практиці функцій. З іншого боку, є бренди, які дають покупцеві необхідний мінімум, намагаючись зробити його максимально ефективним. Якщо розумні спортивні годинники названі «спортивними», будь-яка фізична активність повинна «бути охоплена» віртуальним помічником на зап'ясті. Саме такої філософії дотримується компанія Garmin.

Платимо конкретну суму - отримуємо конкретний результат

Зі спортивними годинниками високої якості, такими як випускає Гармін, можна несподівано відправлятися в подорож або приступати до марафону на витривалість. Головна умова, щоб пристрій весь час залишалося на руці. Розумні спортивні годинник повинні:

  • Бути водонепроникними. Якщо в планах участь в запливах на відкритій воді і басейні, мінімальний рівень водонепроникності - 100 м;
  • Мати розширені дані біговій динаміки. Банальної можливістю вимірювати дистанцію і пульс можуть похвалитися і фітнес браслети. Хороші спортивні годинник повинні правильно вказувати час контакту ноги з землею, коректно вимірювати коефіцієнт вертикальних коливань, а також демонструвати середню довжину кроку. Якщо бігти - то робити це правильним способом, з користю для здоров'я.
  • Дозволяти користувачеві залишатися актуальним. Наприклад, Garmin створили Connect IQ Store - безкоштовну платформу для користувачів, на якій сторонні розробники розміщують цікавий софт для оптимізації та індивідуалізації спортивних годин, навігаторів і інших пристроїв швейцарського виробника.
 30.04.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок