Зручний Київ: ремонт навігаторів і GPS-пристроїв

Неприємність може трапитися з будь-ким і коли-завгодно. Особливо, коли мова йде про пристрої зі своїм ПО, унікальними технічними особливостями в функціонуванні та роботі.

Сьогодні пропонуємо ще більше дізнатися Київ: ремонт навігаторів, ехолотів, смарт-годин і інших схожих пристроїв - всі ці послуги можна отримати в місті вже зараз.

Спеціалізований сервіс або чому самодіяльність шкідлива

На нашому досвіді були різні ситуації, а тому виходячи з досвіду ми можемо дати один невеликий рада: не намагайтеся виправити поломку самостійно. Особливо, коли справа стосується складної електроніки, а знання про ситуацію взяті з просторів інтернету і у вас немає відповідного практичного досвіду.

Наприклад, при падінні навігатора дуже легко може пошкодитися роз'єм зарядного пристрою або мікрофона. Були випадки, коли нам привозили пристрою після домашньої лагодження, і їх уже неможливо було відновити. Тому, якщо у вас трапилася неприємність з GPS-технікою, постарайтеся відразу ж звернутися за допомогою в спеціалізований центр.

Чим ми займаємося?

Сервісний центр компанії Aparat спеціалізується на ремонті навігаторів, ехолотів, смарт-годин і інших суміжних GPS-пристроїв. Перелік наших послуг досить широкий, але коротко його можна виразити таким чином.

Що ми робимо?

  • Діагностуємо навігатори на тип поломки і визначаємо рівень її серйозності.
  • Замінюємо ключові деталі в пристроях - тачскрін, дисплеї, картоприймач, роз'єми, антени і інші важливі складові.
  • Оновлюємо ПО, актуальні карти і робимо перепрошивку пристроїв, розблокуємо радіомодуль і по-необхідності русіфіціруем пристрою.

Простіше кажучи, ми робимо все, що може виправити ситуацію і повернути навігатора повну функціональність. До речі, якщо ремонт обходиться дорожче покупки аналогічного нового пристрою, ми повідомляємо про це клієнта (і такі випадки також бувають).

Так, якщо у вас виникла проблема з навігаційною технікою і ви перебуваєте в Києві, ласкаво просимо в сервісний центр Aparat. Якщо до столиці вам далеко, ми готові прийняти пристрій на лагодження через транспортну компанію. Більше інформації у відповідному розділі на сайті.

 28.11.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок