Туристичний навігатор Гармін в поході

Туристи старого гарту стверджують, що найкраща навігація в поході - це карта, компас і власні очі. У Garmin не заперечують цей факт, а просто об'єднують все вищезгадане в одне розумне пристрій - туристичний GPS навігатор. Наскільки раціонально купувати даний девайс? Які переваги перед паперовими картами і смартфоном з вбудованим GPS? І на що звертати увагу перед покупкою?

Технології або класика

На перший погляд туристичний навігатор Гармін має два недоліки по відношенню до паперових картках:

  1. Вартість. Так, портативні GPS навігатори досить недешеві. Але, пристрій комбінує в собі дуже багато функцій, які дозволять замінити не тільки класичні карти, а й іншу електроніку. Не потрібно доплачувати за нові топографічні карти, платити за мобільний інтернет (особливо актуально в чужій країні), будувати маршрут зі слів місцевих жителів і т.п .;
  2. Залежність від сигналу GPS. Звичайно, для орієнтування на місцевості пристрою буде потрібно наявність активного супутника. Garmin встановлює на свої пристрої максимально чутливу антену, щоб користувач мав можливість вибрати найбільш підходящий сигнал навіть в самій «глухий» місцевості. Якщо ж все-таки сигналу немає, туристичний навігатор зберігає запланований маршрут в пам'яті. До того ж, в кожному навігаторі Гармін доступний електронний компас, який дає можливість орієнтуватися на місцевості самостійно.

Критерії вибору пристрою для навігації

  • Автономність. Більшість туристичних навігаторів Garmin працюють від пальчикових батарейок типу АА. Практика показала, що пара запасних акумуляторних батарей і зарядний пристрій дозволять використовувати гаджет довше ніж літій-іонна батарея;
  • Ступінь водонепроникності і ударостійкості корпусу;
  • Частота і точність сигналу GPS;
  • Вид дисплея пристрою. Сенсорний чи ні - питання зручності використання навігатора.

Портативний навігатор, на відміну від смартфона, що не буде спокушати можливістю перегляду соціальних мереж та інших інтернет ресурсів. Garmin «вклала» в туристичний GPS все, що буде потрібно в дорозі. Удома можна залишити не тільки мобільний, але і гаманець. Більшість навігаторів підтримують функцію Garmin Pay, що дозволяє оплачувати покупку за допомогою пристрою.

 25.04.2019
 (27 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок