Туристичний навігатор Гармін проти автомобільного

Все залежить від мети, для якої купується пристрій. Іноді, можна обійтися мобільним телефоном. Але якщо переміщення в чужій місцевості, подорожі та походи займають значну частину вашого життя, резонно звернути увагу на портативні GPS пристрої. Порівняємо ніж туристичний навігатор Гармін відрізняється від автомобільного аналога. І наскільки важлива різниця.

Параметри

Для наочності відзначимо, що портативні навігатори компанії Garmin можна умовно розділити на два види, по корпусу:

  1. Як мобільний телефон (з кнопковим управлінням). Більш характерне виконання для перших моделей і їх видозмінених (модернізованих) версій: модельна лінійка Garmin GPSMAP, наприклад. Такі пристрої не що інше, як класичні навігатори із супутниковим зв'язком;
  2. Як смартфон. "Свіжі" модельні лінійки компанії: Etrex touch, Oregon, Montana, Monterra. Навігатори даного виду, як правило, мають сенсорне управління, великий дисплей з більш високою роздільною здатністю.

Більшість автомобільних навігаторів, за розмірами і інтерфейсу, можна порівняти з планшетом. Різниця між моделями в:

  • Розмірі екрану;
  • Способі управління;
  • Набором функціоналу.

Комплектація

Покупці навігаційної електроніки від Garmin, отримують приблизно однаковий комплект:

  • Пристрій;
  • USB кабель для зарядки і синхронізації з ПК;
  • Базові аксесуари;
  • Документація (керівництво користувача, гарантійний талон).

Окремо відзначимо на рахунок кріплення. Автомобільний навігатор можна використовувати або на спеціальному пристосуванні для авто, або переносити в руках (що не завжди зручно, в похідних умовах). Портативні аналоги більш «гнучкі» в даному аспекті. Більшість мобільних GPS Гармін можна фіксувати в різних положеннях на тілі або рюкзаку. Кожен зможе знайти максимально зручне, для себе, місце.

Підсумок

Можна було б резюмувати, що туристичні навігатори краще адаптовані для орієнтування як пішки, так і на транспорті. Але це буде не зовсім справедливо, адже за кермом, портативний GPS не може зрівнятися з автомобільним. Найкраще визначитися, яким чином пристрій буде використовуватися частіше за все, правильно виставити пріоритет. Тільки після цього можна робити замовлення найбільш підходящого навігатора Garmin.

 29.05.2019
 (16 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок