Туристичний навігатор Гармін і його переваги

Якщо ви часто подорожуєте, то знаєте не з чуток про користь туристичних навігаторів. Ну а якщо тільки плануєте вирушити в піший похід і осягнути нове захоплення, то сьогодні, можливо, ми відкриємо для вас справжню Америку.

Отже. Перед нами туристичний навігатор Гармін. На його прикладі розповімо про всі переваги подібних навігаційних пристроїв. Сподіваємося бути корисними.

Туристичні моделі і їх основні функції

Здавалося б, навіщо потрібен спеціальний туристичний навігатор, коли в руці 24/7 знаходиться смартфон з новітніми навігаційними системами і постійно оновлюються картами? А ось і є причини, за якими іноді краще віддати перевагу вузькопрофільні пристрій.

  • Туристичний навігатор завжди зможе вказати ваше точне місце розташування на карті. Навіть якщо буде відсутній мобільна мережа.
  • Маршрутизатор в силах прокласти найкоротший шлях, зберегти певні точки на карті, записати пройдений трек і допомогти по ньому ж повернутися назад. З таким гаджетом точно не заблукаєш.
  • Більшість туристичних навігаторів Працюють від пальчикових батарейок. Це дуже зручне, коли мова идет про диких условиях и відсутності будь-якої цивілізації вокруг.
  • Професійні тур-навігатори розраховані спеціально під форс-мажорні обставини, які обов'язково трапляться, якщо ви будете на природі тривалий час. Вони захищені від пилу і води, мають ударостійкий корпус і легко витримують як високі, так і низькі температури.
  • Як правило, навігатори такого плану оснащені високочутливими приймачами GPS і ГЛОНАСС. Це допомагає орієнтуватися на місцевості під час дощу, в густому лісі, скелях і місцях з повною відсутністю зв'язку.

Чому краще Garmin

35% туристичних навігаторів були випущені компанією Garmin. Це вже говорить багато про що. Фірма є №1 в світі навігаційних пристроїв різного типу. І тому є своє пояснення.

Перш за все варто відзначити широкий модельний ряд - від мініатюрних навігаторів-годин, до досить великих пристроїв з великим екраном. Карти гаджетів від Garmin оновлюються в режимі нон-стоп і містять в собі всі актуальні відомості для туриста - оптимальні маршрути, банкомати, лікарні, АЗС та інші ключові пункти.

Нарешті, Garmin - це незмінна історія про високу якість. Приєднуйтесь і ви.

 23.01.2020
 (14 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок