Туристичні навігатори Гармін в "бойових" умовах

Все залежить від обставин, що склалися. Часом, навігаційна техніка допомагає знайти більш оптимальний або швидкий маршрут. Але іноді туристичні навігатори Гармін залишаються мало не останнім способом вибратися з лісу в чужій місцевості. Для того, щоб зрозуміти наскільки можна довіряти таким гаджетом, ми змоделювали відповідну ситуацію.

Довіряй але перевіряй

Навіть представники компанії Garmin закликають приділяти належну увагу підготовці до туристичних походів. Навігатор - лише перевірений спосіб орієнтування на місцевості. Такий пристрій, при необхідності вкаже шлях, але не врятує від екстрених ситуацій.

Знайомство з пристроєм ближче

Для походу був узятий Garmin Monterra. Гаджет - якийсь компроміс компанії. Саме в Monterra використовується не авторська операційка, а більш звичний для кожного Android. В цілому, інженери спробували запропонувати більш модифікований продукт, пожертвувавши деякими "фамільними рисами". Здалеку, взятий нами навігатор нагадує звичайний смартфон, тільки з більш потужним і широким корпусом. Така "плата" всіх користувачів за відмінну ергономіку.

Перевертаючи навігатор розумієш, що з ним похід не закінчиться в будь-яку погоду. Механічні кнопки і камера заховані під товстим сплавів корпусу. Monterra захищений не тільки від ударів і падінь, але також має пилонепроникність. Гідроізоляція розглянутого туристичного навігатора на рівні IPX7.

Момент істини

Завдяки новій, високочастотної антени, яка стала доступна на всіх оновлених пристроях Garmin, пошук доступного супутника дійсно став займати набагато менше часу.

Крім того, здивувала і інформативність дисплея. Незважаючи на скромний дозвіл - 272х480 точок, Monterra прекрасно прорисовував найближчі просіки і стежки.

Додаткова знахідка

Навіть для нас самих стало шоком, що таке необов'язкове пристрій для навігатора як камера, виявилася досить високої якості. Під час походу вдалося зробити кілька знімків, які можна вважати художніми. Garmin Monterra прив'язує геолокацію до кожного нового зображення.

 16.05.2019
 (23 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок