Спортивні годинники в повсякденному житті

Якщо раніше спортивні годинники мали специфічний зовнішній вигляд, та й по суті їх функціонал був мінімальний (спортивним було лише назва), то сьогодні виробники пропонують моделі, які відповідають усім часовим трендам, які до того ж, отримують весь набір необхідних функцій. Для прикладу розглянемо мультиспортивних лінійку Fenix ​​від Garmin. Такі спортивні годинники з пульсоміром, акселерометром і системою GPS створені не тільки для бігу, але і для занять тріатлоном, веслуванням, туризмом, плаванням, а так само адаптовані для повсякденного носіння.

Коли купити спортивний годинник дійсно необхідно

Сумніваєтеся які саме годинники вибрати? Garmin допоможе і в цьому. Мова про функції QuickFit, яка дозволить замінити браслет за мить. Завдяки цьому, спортивно-туристичні годинники можуть перетворитися в ділові (з шкіряним або металевим браслетом) або повсякденні.

Спортивні годинники Garmin Fenix ​​- гідна заміна Apple Watch і подібних пристроїв. Посудіть самі, заплативши набагато менше, ви отримуєте гаджет, який дозволяє налаштувати циферблат повністю "під себе", стане гідною альтернативою паперовим грошам, кредитній карті і смартфону (з функцією Garmin Pay), а також допоможе в заняттях:

  • бігом;
  • тріатлоном;
  • плаванням;
  • туризмом;
  • велоспортом;
  • і іншими активними видами спорту.

Автономність

Деякі виробники обладнують спортивно-туристичні годинники маленькій літій-іонної батареєю, через яку пристрій може виявитися вирядженим в самий невідповідний момент. Fenix, як і інші пристрої компанії Garmin, розроблялися спеціально для людей, у яких активний спосіб життя - повсякденність. Саме тому, такі спортивні годинник працює без підзарядки більше одного тижня (в залежності від інтенсивності використання).

Для спорту і здоров'я

На даний момент зареєстровано десяток випадків, коли спортивні годинники допомагали діагностувати серйозні проблеми зі здоров'ям і навіть рятували людське життя. Саме тому, такі смарт-годинники будуть корисні не тільки спортсменам. Garmin Fenix ​​аналізують пульс 24/7, відстежують рівень активності людини, а за допомогою інноваційної функції Pulse Ox Acclimation "б'ють на сполох" при критичному рівні насиченні крові киснем.

 08.04.2019
 (32 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок