Спортивні годинники

Які вони - ідеальні смарт-годинники для спорту? У наш час наручні спортивні годинник стають найважливішим атрибутом не тільки професійних атлетів, а й усіх, хто вважає за краще здорове і активне проведення часу.

Сучасні розумні годинник мають максимальним функціоналом і при цьому практично не відволікають вас від виконання повсякденних справ, роботи і домашніх обов'язків. Вони максимально зручні, ергономічні, відмінно сидять на руці і не утрудняють рухів і при цьому виглядають стильно і елегантно.

Особливості

Основними особливостями подібних гаджетів, що відрізняють їх від традиційних наручних годинників і хронометрів, є:

  • максимальна міцність і надійність,
  • розширений функціонал, який включає крім вимірювання часу безліч додаткових опцій,
  • зносостійкість,
  • водонепроникність і так далі.

Не варто думати, що якісні професійні смарт-годинник обійдуться вам в непідйомну суму. Сьогодні, щоб стати володарем дійсно непоганих спортивних годин не потрібно залазити в борги і брати кредити. На ринку представлені різні моделі від десятків виробників, серед яких завжди знайдеться що-небудь і на ваш бюджет.

Чому спортивний смарт годинник - кращий вибір

Подібні гаджети давно вже вийшли за межі можливостей звичайних годинників. Першими їх функціонал оцінили професійні спортсмени, слідом за якими почали підтягуватися і звичайні покупці, які віддають перевагу активний спосіб життя.

Насправді ви отримуєте пристрій, що сполучає в собі функціонал традиційних годин і персонального тренера. У будь-який момент часу можна оцінити пройдене або подолану бігом відстань, середній час дистанції, інтенсивність кроків або гребків, якщо ви займаєтеся плаванням.

Розумні годинник може видати рекомендації щодо підвищення або зниження інтенсивності навантажень, вимірюючи ваш пульс і тиск. Вони покажуть температуру повітря і води, відносну вологість і тиск, прокладуть оптимальний маршрут пересування і видадуть ще десятки рекомендацій.

Подібні аксесуари можна підібрати як для чоловіків, так і для жінок. При цьому ви цілком можете носити їх під діловий костюм - окремі моделі за своєю естетичності можуть посперечатися з визнаними лідерами в цьому сегменті. Вибрати відповідні для вас смарт-годинник завжди допоможуть фахівці спеціалізованих точок продажів, які розкажуть про особливості кожної моделі і дадуть відповідь на будь-які питання.

 03.07.2019
 (29 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок