Спортивні годинники з пульсоміром в різних видах спорту

Ми не будемо в черговий раз говорити про те, що хронограф з можливістю вимірювання пульсу хороша і більш раціональна альтернатива класиці і звичайним смарт годинах. Розповімо в яких ситуаціях можна використовувати спортивні годинники з пульсоміром, в якості основного електронного асистента.

Максимальна користь від кожного тренування

Взагалі, будь-який вид спорту (де присутня фізична активність) вимагає спеціальної підготовки. Теоретична підгрунтя, тут, не на останньому місці. Так, коли атлет може дізнатися показники скорочення серця, рівень кисню в крові і інші ключові показники здоров'я, то тренінг стає не тільки безпечніше, але й ефективніше.

Завдяки спортивним годинах з пульсомірів можна дізнатися як зробити організм більш витривалим і пристосувати його до різнобічним навантажень.

Пристрій має всі функції, які дійсно необхідні для "вуличних" видів спорту:

  • Біг;
  • Велосипед;
  • Спортивна хода;
  • Плавання (моделі з водонепроникністю).

Для походів і вилазок в гори спортивні годинник обладнані GPS навігатором, барометричним альтиметром, крокоміром.

Крім того пристрій принесе користь і в межах тренажерного залу:

  • Фітнес;
  • Боділдінг;
  • Кроссфіт;
  • Важка атлетика.

Для цього спортивні смарт годинник має калькуляцію калорій, різні алгоритми для точного визначення часу необхідного для підходу, відпочинку і т.п.

Як розширити власні можливості?

Виробники прагнуть зробити власні продукти більш універсальними і мультифункціональними. При цьому, споживачеві важливо звертати увагу не на "красномовні" рекламні кампанії, а на дійсну необхідність тієї чи іншої опції. Наприклад, якщо ви займаєтеся бігом, але в той же час не відмовляєтеся від поїздок на велосипеді, зверніть увагу на моделі з нагрудним (або наручним пульсомірів), а також на годинник, в комплекті з датчиком частоти педалювання.

Якщо говорити про додаткові функції "не спортивної" плану, то тут теж все залежить від індивідуальних потреб. У одних атлетів на першому плані - можливість слухати музику і отримувати повідомлення про дзвінки й повідомлення. У інших же, головним може стати технологія безконтактних платежів, яка робить спортсмена більш мобільним без наявності смартфона і гаманця.

 13.05.2019
 (31 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок