Спортивний годинник з пульсометром - корисний гаджет для ваших пробіжок

Наручний годинник - це не тільки аксесуар, створений для вашого стилю: сучасні моделі наділені корисними функціями, які значно полегшують наше життя. Давайте поговоримо про високотехнологічних моделях з пульсометрами, створених для спортсменів і прихильників здорового способу життя.

Спортивний годинник з пульсометром – відмінний вибір для людей, що стежать за своїм здоров'ям. Вони дозволяють контролювати пульс і досягати більш значущих результатів під час фізичної активності.

Які бувають?

Сьогодні існує два основних види годин, які вимірюють частоту серцевих скорочень: з сенсором і з нагрудним ременем. Перші визначають ЧСС завдяки вбудованому оптичному датчику, до якого потрібно тільки доторкнутися. А для роботи друге потрібно спеціальне пристосування - ремінець, який кріпиться на груди.

Обидва варіанти прекрасно підходять для регулярних пробіжок. Якщо ви вважаєте за краще займатися спортом з комфортом, відстежуючи основні показники, то спортивний годинник з пульсометром стане невід'ємною частиною вашого екіпірування.

Функціональні пульсометри від Гармін

До речі, багато моделей вміють не тільки показувати пульс, а й також:

  • відслідковувати пройдену відстань;
  • стежити за вашими тренуваннями;
  • управляти відтворенням музики на смартфоні;
  • виводити на екран годин SMS-повідомлення.

Погодьтеся, досить зручно мати в годиннику для бігу відразу кілька корисних функцій. Наприклад, візьмемо пристрою від відомого бренду Garmin: прилади цього виробника визначають місце розташування за рахунок GPS-модуля.

Крім того, цей годинник може допомогти в складанні тренувального плану. А з функціональним ПО девайса ви можете завантажувати популярні бігові маршрути.

Багато годинників Гармін оснащені сучасними тренувальними функціями для моніторингу фізичної активності і спортивних досягнень. За допомогою цих гаджетів ви зможете аналізувати бігову динаміку і статистичні дані.

Прилади автоматически оценивают эффективность ваших тренировок, и отслеживают прогресс.

Зі спортивними годинниками, обладнаними пульсометрами і іншими корисними функціями, ви швидко поліпшите свої результати, а також завжди будете в курсі свого стану.

 11.12.2019
 (13 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок