Спортивний годинник з пульсометром або розумний фітнес

Мабуть, найкращий подарунок, який ви можете зробити собі і своїй близькій людині, котра захоплюється спортом - розумний годинник. Вони стежитимуть за всіма ключовими показниками і вчасно нагадувати про необхідність зменшити темп, продовжувати або зупинитися.

Щоб трохи розкрити тему, пропонуємо обговорити спортивний годинник з пульсометром і масою інших корисних функцій. А ви вже зробите висновки - потрібні вони вам чи ж все ще можна обійтися без цього.


Чому стежити за показниками важливо?

Фізичні навантаження ефективні тоді, коли вони йдуть не на шкоду організму. Так, наприклад, оптимальний пульс під час бігу може становити від 115 до 165 ударів на хвилину. Занадто високі показники ЧСС можуть привести до негативних наслідків. Думаємо, навряд чи кому це потрібно.

Показники залежать від виду тренування і цілі спортсмена.

  • Норма ЧСС для бігу підтюпцем становить від 115 до 130 ударів на хвилину. Такий біг вкрай корисний для організму: після 20 хвилин тренування починається активне жиросжигание, серце добре тренується та й в цілому - тіло приходить в тонус і оздоровлюється.
  • Від 130 до 145 ударів в хвилину - норма для спортсменів, які готують організм перед високоінтенсивними тренуваннями. Такий пульс слід тримати хоча б кілька хвилин, щоб подальші інтенсиви були великим стресом.
  • До 165 ударів - показники для тих, хто бігає з інтервалами. Довго тримати такі цифри не можна, а тому в цьому випадку дуже важливо стежити за ЧСС.

Нарешті, 175-180 ударів в хвилину - показники, які також використовуються в бігу на прискорення, проте такі цифри вже можуть завдати серйозної шкоди організму. Тут рекомендуємо мати на руці не тільки розумний годинник з пульсометром, але і фітнес-тренера, який також зможе контролювати процес і ваш стан.

Чи потрібно?

Тут вирішувати, звичайно ж, вам. Однак якщо ви частий гість в спортзалі, то такий гаджет буде вкрай корисним. Він не тільки допоможе убезпечити ваш організм від небезпечних навантажень, але і стане непоганим важелем для досягнення максимальної результативності від тренування.

Приєднуйтесь до спільноти розумного фітнесу і будьте завжди здорові.

 16.12.2019
 (16 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок