Спортивні годинники Garmin Forerunner 230: перші 500 км

Говорити про паспортні характеристики смарт годин для бігу можна багато. Кожен потенційний покупець пристроїв того чи іншого бренду може отримати всю інформацію про функціонал і параметрах на офіційних ресурсах виробника (продавця), а також прочитати відгуки користувачів. Ми ж розповімо, як спортивні годинники Garmin показали себе в реальних умовах - під час марафону на 500 км.

Характеристики згідно маршруту

Тестова дистанція - маршрут від Києва до Одеси, по трасі Е 95. Для забігу були обрані спортивні годинники Garmin Forerunner 230. Вартість пристрою - 8204 грн.

Автономність

На відміну від маршрутизатора, Garmin FR 230 працюють безпосередньо від сигналу GPS. Це факт став дійсно актуальним на віддалених від міста ділянках маршруту, де були проблеми зі стабільністю мобільного інтернету.

Ємності акумулятора вистачає на 3 дні роботи пристрою в пасивному режимі і близько доби при активації GPS і інших функцій відстеження та фіксації пересування. Примітно, що при відключенні не критичних під час марафону функцій (bluetooth, повідомлення про дзвінки та смс) годинник від Garmin можуть "прожити" без підзарядки ще довше.

Вага і зовнішність

Силіконовий ремінець і компактний, але в той же час читабельний, дисплей роблять годинник практично невагомими. Як при повсякденному носінні, так і під час марафону на 500 км гаджет виконує всі необхідні завдання, при цьому не відчувається на руці.

Управління Forerunner 230 здійснюється за допомогою бічних кнопок. Це не тільки допомагає поліпшити ступінь водонепроникності, а й робить управління в русі більш зручним. Garmin не оминув тестоване пристрій фірмовою функцією QuickFit. У Forerunner 230 доступна можливість швидкої заміни браслета. Можна вибрати матеріал і колір ремінця в залежності від обстановки.

Цікаві можливості

Під час подолання дистанції були протестовані і ключові можливості прославленого програмного забезпечення Garmin. Найбільше вражає Live Track. В процесі тренування, звичайно при наявності годин на зап'ясті, ваша активність може контролюватися стороннім людиною, якій було надано такий доступ заздалегідь (спортивний лікар, тренер і т.п.).

 06.05.2019
 (27 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок