Спортивні годинники Garmin Forerunner 10: дешево, але сердито

Молодша модель компанії, яка займає і впевнено домінує в бюджетному сегменті. Безумовно, Forerunner 10 - не їсти конкурентом сучасним смарт годинах, в частині повсякденного функціоналу. Але коли справа доходить до занять бігом або іншими активними видами спорту, спортивні годинники Garmin впевнено виходять в лідери.

Простий, але розумний асистент

Перше знайомство з найбільш компактними за параметрами спортивними годинами від Garmin приємно дивує. Монохромний екран досить інформативний, а управління одночасно просте і інтуїтивно зрозуміле.

Біг - основний режим годин. Для того, щоб перетворити хронограф в електронного асистента слід натиснути одну кнопку. Гаджет відшукає активний сигнал GPS (від 15 секунд до хвилини) і почне фіксацію тренінгу.

Унікальний Virtual Pacer

Мабуть одна з найбільш цікавих і цінних функцій при заняттях бігом. Virtual Pacer -спеціальний режим, що дозволяє підтримувати цільової темп тренінгу. Наприклад, встановлюємо 1 км за 4 хвилини і години будуть сповіщати коли потрібно додати, а коли знизити швидкість.

Також в пристрої можна виставити інформацію, яка повинна відображатися на циферблаті під час тренінгу. Garmin FR 10 допоможе і при інтервального тренування (режим ходьба / біг). Встановлюйте час, який відводиться для бігу, потім час для ходьби і гаджет сам сповістить в який момент необхідно змінити темп.

При відсутності сигналу

Якщо немає можливості (або необхідності) приймати сигнал GPS, годинник може працювати в положенні Indoor Mode. Спеціальний режим для тренування в приміщенні дозволить відсікти або зафіксувати час / відрізок часу певної дистанції (вправи).

У будь-якій обстановці

Garmin Forerunner 10 отримав водонепроникність в 5 ATM. Такі годинники можна використовувати як електронний асистент при заняттях плаванням.

У вільний час, безпосередньо в меню пристрою, можна переглядати архів тренувань. Пристрій зберігає в пам'яті найкращий час дистанції, максимальна відстань при марафоні, а також часовий відрізок, за який був подоланий 1,3,5 км.

У режимі щоденного використання ресурсу акумулятора вистачає до 5 тижнів використання без підзарядки. Для перегляду даних в нічний час доби існує підсвічування екрану.

 26.04.2019
 (44 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок