Спортивні годинники Гармін для бігу увійшли в топ кращих спортивних гаджетів

Якщо раніше складно було уявити спортсмена без гирі, то сьогодні обов'язковим його атрибутом стали спортивні годинник. Причому у кожного свої - у плавців з хронометром, у екстремалів - ударостійким корпусом, у бігунів - з ... навігатором.

Так, спортивні годинники Гармін для бігу з вбудованою функцією GPS стали одним з найпопулярніших гаджетів для спорту. Про них і пропонуємо поговорити нижче.

На різний смак і гаманець

Величезною перевагою виробника Garmin є його спрямованість на різні верстви населення. Наприклад, в каталозі офіційного магазину можна знайти як скромні годинник з обмеженим функціоналом, так і дорогі елітні, буквально напхані можливостями і сучасними технологіями.

Власне, якщо мова йде про бігових моделях, то в них виробник впровадив пульсометр, GPS-датчик, який зберігає координати пересування, пристрій фіксує швидкість і витрачені калорії.

Примітно, що багато пристроїв від Garmin багато в чому випереджають розвинені велокомп'ютери. Крім того, деякі з них витримують пірнання на глибину до 50 метрів.

Переваги

З вибором розібралися. Тепер перерахуємо деякі переваги годин Garmin перед аналогічними конкурентними пристроями.

  • Ємний акумулятор - в деяких пристроях потужності вистачає на безперебійну роботу протягом 20 годин.
  • Підтримка всіх сучасних ОС, можливість інтеграції з пристроями на iOS, Android і Windows.
  • Можливість повністю відстежити стан організму і проаналізувати дані, при цьому не тільки на телефоні, але і в веб-браузері комп'ютера.
  • Дуже міцний корпус і надійний захист від негоди.

У Garmin, до речі, є ціла лінійка бігових годин - Forerunner. Тут ви без проблем можете підібрати пристрій, який буде підходити вам по функціоналу і можливостям в цілому. Безумовно, в основу вибору краще закладати інтенсивність занять і ті показники, за якими вам важливо стежити в першу чергу.

Нагадаємо, що в магазині Aparat є великий вибір профільних годин. Приєднуйтесь і будьте завжди на висоті.

 07.10.2019
 (25 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок