Спортивні годинники для бігу з відмінним дизайном

Спортивно-туристичні годинники від Garmin будуть надійним помічником для бігуна. Функціональні пристрої відрізняються широким функціоналом і стильним дизайном.

Пропонуємо розглянути спортивні годинники для бігу від гіганта портативних девайсів Garmin.

Особливості бігових пристроїв

Годинники для бігу показують частоту серцевого ритму, швидкість, відстань і інші дані. Крім того пристрої оснащені потужними акумуляторами, що дозволяють довгий час використовувати портативну електроніку без підзарядки.

Короткий огляд популярних моделей.

Forerunner 45S White

Доступний легкий девайс з білим ремінцем. Пристрій підтримує інтелектуальні повідомлення, відстежує ваші дії в реальному часі і управляє музикою на телефоні.

Годинники комплектуються мінеральним склом і підтримують GPS.

Forerunner 245 Music Black

Гаджет підтримує всі базові функції, пропоновані виробником. Модель виготовлена ​​в чорному кольорі і доповнена силіконовим ремінцем під колір корпусу.

Модель може синхронізуватися з сервісами для потокової передачі музики (наприклад, Spotify). Вбудовані функції безпеки повідомлять вам про місцезнаходження.

Garmin Vivoactive 3 White with Rose Gold Hardware

Смарт-годинник з витонченим дизайном, який поєднує білий і рожевий кольори. Пристрій оснащений:

  • вбудованим GPS;
  • датчиком ЧСС;
  • фірмовою системою для безконтактних платежів Garmin Pay.

Модель стежить за показниками VO2 max, спортивним віком і рівнем стресу протягом дня.

Garmin Fenix ​​5x Plus Sapphire Slate Grey with Brown Leather Band

Розкішні годинник з оптичним пульсомірів, топографічними картами і функцією Trendline, що створює популярні маршрути. Масивний корпус з сапфіровим склом поєднується з шкіряним ремінцем коричневого кольору.

У режимі включеного GPS і одночасного відтворення треків, модель працює до 32 годин, що дуже солідний показник для смарт-годин. У пам'яті пристрою можна зберігати до 500 пісень і прослуховувати їх через бездротові навушники.

Підведемо підсумки

Практично всі моделі можна синхронізувати з онлайн-інструктором і фірмовим ПО, встановленим на смартфоні або комп'ютері. Додатки дозволяють повністю зосередитися на тренуваннях, створити тренувальний план і вказати кінцеву мету.

Більшість годин Garmin відрізняються відмінною захистом і резистентністю до води. Крім того вони будуть стильно виглядати на руці і пильно стежити за фізичним станом бігуна.

 31.08.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок