Спортивні годинники для бігу Гармін: короткий огляд популярних моделей

Досвідчені бігуни практично не обходяться без спеціальних девайсів, які допомагають відстежити серцевий ритм, кількість спалених калорій і інші фізичні параметри.

Garmin - один з провідних виробників портативної електроніки для спортсменів і активного способу життя. Спортивні годинники для бігу Гармін підходять усім. Вони виготовлені в зручному форм-факторі і оснащені великою кількістю корисних функцій.

Популярні моделі від Garmin

Розглянемо особливості і гідності декількох годинників Гармін, представлених в магазині Aparat.

Forerunner 245 Slate Gray

Компактний представник лінійки Forerunner від Garmin дозволяє ретельно відстежувати поточний статус тренування. Модель підтримує адаптивні плани занять, пропонованих фірмовим сервісом Garmin Coach.

Розумні годинник обладнані GPS-приймачем, що дозволяє не тільки відслідковувати місцезнаходження бігуна, але і передавати координати в разі екстреного події.

Vivoactive 3, E EU, White / White Silicone, Stainless Steel

Витончені годинник білого кольору з силіконовим ремінцем. Модель підтримує безконтактні платежі Garmin Pay і відстежує стан серцево-судинної системи.

Ви можете встановити один з тисячі безкоштовних циферблатів, повністю налаштувавши пристрій під себе. Вбудований GPS-датчик збереже дані тренування без участі смартфона.

Forerunner 10 Black and Red

Мініатюрні бюджетні годинник дозволяють записати кожну милю, яку ви пробігли за час тренування. Модель дуже проста у використанні, а потужний акумулятор дозволяє бігати 5 годин без підзарядки.

Forerunner 10 - ідеальний вибір для новачків. Він підтримує необхідні базові функції, включаючи прокладення курсу і швидкості за допомогою GPS.

Fenix ​​5S Plus Sapphire Rose Gold-tone

Смарт-годинник Fenix ​​5S Plus успішно комбінують функціональний аксесуар з класичним дизайном. Модель комплектується металевим браслетом кольору рожевого золота. Міцний корпус розроблений спеціально для активного відпочинку.

Вбудовані датчики годинників включають:

  • компас;
  • гіроскоп;
  • приймач для сигналів GPS, ГЛОНАСС і Galileo;
  • барометричний альтиметр.

В режимі активного використання (з включеним GPS і програванням музики) девайс працює 4 години.

Годинники Garmin детально покажуть вам дані про тренування і будуть мати гарний вигляд на руці.

 24.09.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок