Спортивні годинники для бігу Гармін Forerunner: переваги і недоліки

Лінійка спортивних годинників Forerunner від Garmin вже давно стала однією з найбільш затребуваних серед професійних і тільки початківців спортсменів. Всі моделі лінії заточені під біг і містять багато корисних функцій. Крім того, всередині вбудований датчик GPS, а сам корпус знаменитий водонепроникністю до 50 метрів глибини.

Як ви вже зрозуміли, нижче розглянемо спортивні годинники для бігу Гармін лінії Forerunner. Зокрема, розповімо про функціонал, основні переваги та деяких можливих недоліках.

Що вміють годинники?

Зовні лінійка Forerunner нагадує знамениті «яблучні» розумні годинник. Однак функціоналом все ж відрізняється. Але варто зауважити, в кращу сторону. Маючи одну з актуальних моделей від Garmin, ви зможете:

  • Стежити за серцебиттям та пульсом завдяки оптичному гіперчутливості пульсометр;
  • Відстежувати своє місце розташування по GPS;
  • Помітити втрату мобільного телефону: при віддаленні від пристрою, годинник видають звукові сигнали;
  • Бачити всі події з телефону (дзвінки, СМС, оповіщення);
  • Заводити будильник на потрібний час, в т.ч. ставити оповіщення про початок тренування.

Це - базові функції. На ділі вам відкриється цілий світ можливостей, з якими бігати стане набагато приємніше і ефективніше.

Переваги

Серед основних переваг годинників лінійки Forerunner варто виділити наявність GPS і точного оптичного датчика. У режимі очікування годинник можуть без проблем пропрацювати до 9 днів. У режимі тренування - до 13 годин. Корпус надійно захищений від води і попадання пилу. Ремінець зручний - не ковзає по руці, не поглинає запахи і вологу, не натирає зап'ястя і спокійно приймає потрібну форму.

Недоліки

Недоліків як таких немає, проте користувачі виділяють деякі недоробки виробника. Зокрема, кнопку прокрутки і відсутність режиму плавання в більш ранніх моделях.

Однак справедливо буде зауважити, що лінійка Garmin Forerunner відноситься до бюджетних спортивним годинах, а тому функціонал пристроїв цілком виправданий відносної невисокою ціною на них.

В цілому ж, Forerunner - відмінний варіант тренувальних годин для новачків і вже професійних спортсменів, які вважають за краще платити гроші тільки за використовувані і найважливіші функції.

 10.09.2019
 (25 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок