Спортивні годинники для бігу

Якщо ви вибираєте для себе активний спосіб життя, одним з основних видів тренувань є біг. Це універсальне заняття для кожного, яке не потребує спеціальних тренажерів і є відмінним способом зміцнити м'язи, витривалість і серцево-судинну систему.

Бігом можна займатися цілий рік, поєднуючи тренування на відкритому повітрі і вправи на бігових доріжках у себе вдома або в спеціально обладнаних фітнес-центрах. Для тих, хто бажає отримувати максимум інформації, що стосується свого здоров'я і параметрів при бігових тренуваннях, можна порекомендувати придбати простий і ефективний гаджет - кращий спортивний годинник для бігу.

Вони можуть знадобитися як професійним атлетам, так і тільки починаючим тренування. Найпростіші моделі мають мінімальний необхідний функціонал, а максимально просунуті гаджети можуть конкурувати за своєю ефективністю з професійними тренерами.

Такі смарт-годинник регламентують воістину науковий підхід до кожної тренуванні, вони будуть контролювати і управляти практично кожним вашим рухом, регулюючи ступінь навантаження і задаючи необхідний оптимальний темп бігу.

Як вибрати кращий спортивний годинник для бігу

Досить недавно кращими спортивними годинами для бігу вважалися ті гаджети, які могли прокласти оптимальний маршрут і показати місце розташування спортсмена, використовуючи датчики GPS. Сьогодні інтерес користувачів поступово зміщується в бік більш функціональних гаджетів, які вимірюють і враховують при бігу біометричні показники спортсмена.

Вбудований пульсометр і спеціальні датчик на грудях дозволяють контролювати стан спортсмена в будь-який момент бігу. Це дозволяє видавати рекомендації щодо збільшення або зменшення інтенсивності бігу для більш оптимальних і безпечних для вашого здоров'я навантажень.

Серцевий ритм кожної людини унікальний, як і його фізичні можливості. Важливо розуміти, що неможливо рекомендувати всім однаковий рівень інтенсивності бігу, наприклад, очікуючи схожі результати. Тренування буде тільки тоді максимально ефективною, коли будуть враховані показники спортсмена, починаючи від його стандартного пульсу і закінчуючи індексом маси тіла, наприклад.

Все це враховують сучасні бігові спортивно-туристичні годинники, які допомагають не тільки досягти максимальної ефективності тренувань, але і запобігають отримання можливих травм спортсменів різного рівня підготовки.

 01.07.2019
 (23 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок