Спеціалізований сервісний центр: установка карт і інші послуги

Цілком розумно помітити, що сучасний світ розвивається в геометричній прогресії, а тому вкрай важливо стежити за всіма її оновленнями. Особливо, коли мова йде про навігаційних пристроях. Справа в тому, що автонавігатори в більшості своїй продаються з попередньо встановленими картами. І це не завжди зручно.

Если вам нужна установка карт, сервисный центр Aparat к вашим услугам. Обновим ваш навигатор и вдохнем в него вторую жизнь.

Чому установка актуальних карт важлива

Уявіть, що вам має бути поїздка в маловідомий населений пункт, в який і покажчиків то немає. Ви їсте, бачите перед собою путівець (явно виконану недавно), а навігатор показує, що її немає. Як бути?

Або давайте уявимо, що вам дали адресу в вашому ж місті. Наприклад, Києві. І ... навігатор не може привезти вас нікуди. Тому що будинок був побудований тільки рік тому, а вашого пристрою 5 років. І картки не оновлювалися.

Вже розумієте до чого ми хилимо?

Все правильно - карти потрібно вчасно оновлювати, так як вкрай важливо володіти точними навігаційними даними, щоб без складнощів потрапляти в пункт призначення. А враховуючи, що дороги будуються, будинки зводяться, з'являються нові селища і пропадають старі ... Оновлювати карти варто з періодичністю хоча б раз на півроку/рік.

Самостійно чи в сервіс?

Установка карт - справа не така складна, щоб звертатися в сервіс. Так може здатися з першого разу. І дійсно, що такого в тому, щоб завантажити потрібний оновлення з інтернету і просто встановити його? Але все не так просто.

На ділі карта може в кращому разі не встановитися. У гіршому - через використання неліцензійного ПЗ злетить ОС і вам доведеться вже повністю перепрошивати свій пристрій.

Найоптимальніший варіант тут - звернутися за допомогою до спеціалізованого сервісного центру. Ми, наприклад, працюємо тільки з офіційними картами виробників і встановлюємо будь-які їх види:

  • Водні;
  • Авіаційні;
  • Топографічні;
  • Автодорожні.

Обслуговуємо всі операційні системи. Все, що вам потрібно - записатися в сервіс і під'їхати в зазначений час.

 30.01.2020
 (15 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок