Сучасний туризм або чому варто купити туристичний навігатор

Для всіх, хто так чи інакше пов'язаний з туризмом (пішим або вело) актуально придбання спеціального портативного навігатора. У порівнянні зі звичайними автонавігатори, такі пристрої мають значно більше переваг.

Нижче пропонуємо поговорити і ситуаціях, коли вам варто купити туристичний навігатор. Зокрема, розглянемо всі переваги пристрою і місця, де він може дійсно стати в нагоді.

Нішева, але необхідна категорія навігаторів

На відміну від автомобільних, туристичні навігатори не так розтиражовані. Якщо не знати спеціальних магазинів, то їх придбання може обернутися справжнім квестом. Та й до того ж, вони значно функціональніша, а тому іноді варто і напружитися з пошуком кращого устрою.

Переваги

Смартфони і планшети поступаються туристичним навігаторів в цілому ряді характеристик.

  • Автономність. При включеному GPS і приймачі телефон зможе пропрацювати години 4, максимум - 5. Навігатор туристичного типу не витрачає енергію на сторонні ресурси, а тому спокійно може функціонувати протягом доби.
  • Міцність. Туристичні навігатори розраховані на форс-мажори, а тому дуже добре захищені від ударів, падінь, води та інших негативних факторів. Керувати ними можна без проблем навіть мокрими і брудними руками, чого не зробиш у випадку з телефоном.
  • Власне ПО. У туристичних навігаторів присутній власне програмне забезпечення, яке в результаті досить докладно і якісно демонструє карту. Це допомагає орієнтуватися в місцевості на порядок краще. Особливо, пересіченій за містом.

Перевага туристичних навігаторів очевидно. Вони вузькопрофільні і в цьому їх величезний плюс. На відміну від універсальних пристроїв, вони цілеспрямовані і створені для вирішення конкретних завдань.

До слова, якщо ви не хочете переплачувати за навігатор, але при цьому вам важливо не загубитися на місцевості, є хороший вихід: пристрої з монохромним екраном, які просто записують ваш маршрут і потім дають повернутися назад по ньому ж. У більшості випадків цього більш, ніж достатньо.

 18.11.2019
 (14 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок