Смарт годинники з пульсоміром Garmin: як все починалося

В кінці 80-х років минулого століття, Гарі Баррелл і Міо Кан створили компанію, основним напрямком якої було виготовлення навігаційної апаратури для авіаційної галузі. Згодом продукція швейцарського бренду Garmin (в назві поєднання перших літер імен творців) була адаптована для споживчого ринку. Спочатку виробник завоював звання кращого в сегменті автомобільних і туристичних навігаторів, а пізніше став пропонувати спортивні (смарт) годинники з зрозумілим для користувача управлінням і стабільним програмним забезпеченням.

Годинники не для кожного

Саме такої позиції дотримувалася компанія ще з моменту запуску перших спортивних годинників на ринок. З 2003 року, Garmin став виробляти смарт годинник, які до цього часу не стали «ширвжитком». Суть в тому, що всі пристрої бренду працюють виключно на власній операційній системі, яка була розроблена фахівцями Linux, спеціально для Garmin. Політика компанії кардинально відрізняється від більшості азіатських і європейських виробників: Гармін - це техніка для людей, які не сидять на місці і цінують зручність при експлуатації техніки. Статус, тут, відходить на задній план.

Мабуть найбільш відомої лінійкою компанії, до сьогоднішнього дня, залишається Forerunner. Якщо раніше спортивні годинник відрізнялися характерним дизайном, яскравим корпусом і ремінцем (іноді доповнювалися хронографом), то Forerunner став одним з перших «вартових комп'ютерів». Смарт годинник отримали оптичний пульсометр, крокомір, калькулятор калорій. Пристрій могло вимірювати "індекс бігу» та видавало підказки, які значно покращували якість тренінгу.

Сучасність

Сьогодні на ринку України Garmin офіційно пропонує багато лінійок смарт годин з пульсомірів. Годинник не тільки «додали» як електронний асистент для спорту, але і адаптувалися для повсякденного використання. Наприклад, лінійка Garmin Fenix ​​- це:

  • Водонепроникні, морозо- і ударостійкі годинник з однією з найбільш просунутих GPS навігацій на ринку;
  • Пристрій, який постійно стежить за ключовими показниками здоров'я і аналізує активність;
  • Пристосування для заняття різними видами спорту, яке до того ж, автоматично визначить його вид, в залежності від характеру рухів користувача.
 18.04.2019
 (25 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок